Sakinliği ile bilinen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile adeta çıldırdı.

"Yalan söyleyen şerefsizdir" sözleri ile gündeme oturan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu son gerilen simlerden olup, basın toplantısında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya resmen ateş püskürdü.

Pazar günü 6’lı Masa’ya ev sahipliği yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık olağan basın toplantısında gündeme ilişkin dikkat çeken değerlendirmelerde bulunurken sinirlerine hakim olamadı.

Süleyman Soylu’nun 6’lı Masa’yı hedef alarak, “Kendilerine saygıları yok. Onlar kazanmak için her yolu mubah gören kimliksiz yolun yolcularıdır. Allah masa altında kimseye ihanet sözleşmesi imzalatmasın” sözlerinin hatırlatıldığı Karamollaoğlu şu sözler ile Soylu'ya cevap verdi;

Soylu: Bursa ve İstanbul'daki saldırıların failleri tespit edildi - Tele1

Türkiye'nin Yoksulluk Sonrası "Uyuşturucu" İle imtihanı! Ülke Uyuşturucu Yuvasına da Döndü! Türkiye'de Neler Oldu? Türkiye'nin Yoksulluk Sonrası "Uyuşturucu" İle imtihanı! Ülke Uyuşturucu Yuvasına da Döndü! Türkiye'de Neler Oldu?

“Böyle bir imza iddiasında bulunanları geçmişte ispata davet ettim. Hele de devlet yönetiminde bulunup da bu iddiaların arkasından bir belge ortaya koyamayanlar şereflerini ortaya koymuş manasına gelir. Ne demek ya masa altında bu iddialarda bulun. Bu tür iddialar insanın şeref ve haysiyetiyle bağdaşmaz. Yalan söyleyen insanlar şerefsizdir. ‘Belge var’ diyenler belgeyi ortaya koyamazlarsa şerefsizlik yapmış olurlar. Başka türlü bunun izahı olmaz ya. Siz herkese hakaret edeceksiniz bulunduğunuz makamdan dolayı da kendinizi onların üstünde görmeye kalkacaksınız, bu iddialarda bulunacaksınız. Hadi ordan sahtekarlar! Bu dizlerinin titrediğini gösteriyor artık. Çözüm üretemiyorlar.”