O kadar uzun zamandır şu anda içinde olduğumuz durumun içindeyiz ki, normali unuttuk. Hangisi normaldi, yeni normal neydi, artık yeni normal bu muydu, hep böyle mi olacak soruları.

O kadar uzun zamandır şu anda içinde olduğumuz durumun içindeyiz ki, normali unuttuk. Hangisi normaldi, yeni normal neydi, artık yeni normal bu muydu, hep böyle mi olacak soruları. aldı başını gitti. Sorular bir biri arkasına gelirken sanat dünyası da bu duruma ayak uydurmaya başladı. Yeni normale alışmaya çalışan ve yeni normali oldukça benimseyen dizi ve filmler de yerini aldı. İzleyenler artık dizi ve filmlerde oyuncuların maske takmadığını gördüğü zaman bir eksiklik arar oldu. Hayatımıza bu kadar girmiş ve adeta doğduğumuzdan beri hayatımızdaymışçasına benimsediğimiz için de sık sık karşımıza çıkmaya başladı. Korona ve karantina ile hayatlarımız resmen bambaşka bir hale büründü. Bununla birlikte karantina ile ilgili çok başarılı yapımlar ortaya konmaya başladı. Karantinayı anlatan ve bizi güldürmeye hazırlanan yeni bir film geliyor. Karantina komedisi diyebileceğimiz başarlı bir film çekilmeye başlandı. Karantina komedisi olmaya aday olay film, Reha Erdem imzalıdır. Reha Erdem imzalı olan karantina komedi filmin oyuncu kadrosu ve konusu da oldukça başarılı. Seni Buldum Ya ! adındaki yeni komedi filminde pek çok ünlü isim yer alıyor. Seni Buldum Ya adlı filmde çok sevdiğimiz ve son zamanlarda sosyal medyada yaptığı komik paylaşımlar ile gündeme gelen Ezgi Mola'da yer alıyor. Ezgi Mola'nın da oyuncu kadrosunda yer aldığı Seni Buldum Ya filminde daha çok pek ünlü isim yer alıyor. Reha Erdem imzalı Seni Buldum Ya adlı film, diğer yayınlanan filmler gibi dijital platform olan bir yerde yayınlanacak. Peki, Seni Buldum Ya filmi nerede yayınlanacak ? Seni Buldum Ya oyuncu kadrosu ve konusu ne ? Seni Buldum Ya ne zaman çıkacak ?Seni Buldum Ya Nerede Yayınlanacak ?

Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Bülent Emin Yarar, Ezgi Mola, Esra Bezen Bilgin, Tansu Biçer, Taner Birsel, Tilbe Saran ve Ecem Uzun gibi isimlerin yer aldığı Seni Buldum Ya adlı komedi filmi bir dijital platformda yayınlanacak. Seni Buldum Ya televizyonda yayınlanmayacak. Seni Buldum Ya adlı yeni komedi filmi, MUBI'de yayınlanacak.

Seni Buldum Ya Oyuncu Kadrosu

Ezgi Mola, Serkan Keskin, Nihal Yalçın, Bülent Emin Yarar, Esra Bezen Bilgin, Tansu Biçer, Taner Birsel, Tilbe Saran ve Ecem Uzun gibi isimler Seni Buldum Ya dizisinde oynayan oyunculardır.Seni Buldum Ya Ne Zaman Çıkacak ?

Pek çok başarılı ismin oyuncu kadrosunda yer aldığı Seni Buldum Ya adlı filmin ne zaman çıkacağı ve izleyicisi ile buluşacağı merak ediliyor. Reha Erdem imzalı Seni Buldum Ya MUBI'de 13 Mart'ta yayına girecek. 13 Mart'ta yayınlanacak olan film MUBI'de izleyenleri ile buluşacak.Seni Buldum Ya Konusu Ne ?

Reha Erdem imzalı komedi filminin konusu ve ne anlattığı merak ediliyor. Başarılı oyuncu kadrosuyla Seni Buldum Ya, karantina dönemini anlatıyor. Zoom kamera ile çekilen Seni Buldum Ya, karantina dönemini fırsata çeviren bir grup insanın hayatını konu alıyor. Karantina dönemini ve karantina dolayısıyla evlerine kapanmak zorunda olan insanlar arasında geçen trajikomik olayları anlatıyor. Karantina dönemini fırsat bilen iki dolandırıcı ve iki dolandırıcının kandırdığı insanları anlatan Seni Buldum Ya, trajikomik bir film olacak. Karantina döneminde iki dolandırıcı pek çok insanı telefon aracılığıyla dolandırmaya çalışır. Karantinadaki insanları kandırmaya çalışan iki dolandırıcı ve dolandırmaya çalışan insanlar arasında geçen komik diyaloglar yer alacaktır.

Masumların suçluya, suçluların masuma dönüştüğü ve topluma ayna tutan komedi filmi olan Seni Buldum Ya filminde, oyuncular kendi evlerinden çekime katılıyor. Seni Buldum Ya adlı filmde, filmde yer alan oyuncular; kendi evlerinden kendilerine verilen rolleri çalışan ve kendi evlerinden film çekimine zoom ile katılmışlardır.