Kardeşlerim dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV yeni dizi Kardeşlerim 2.

Kardeşlerim dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV yeni dizi Kardeşlerim 2.bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim  27 Şubat 2021 2. bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim yeni dizi 1. bölüm 20 Şubat Cumartesi yeniden full izle! Kardeşlerim dizisi 1. bölüm izle! Kardeşlerim dizisi izleyenleri ağlattı. Peki Kardeşlerim gelecek bölümde neler olacak? 27 Şubat Cumartesi Kardeşlerim ATV 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin yeni dizisi Kardeşlerim'de birbirlerinden başka tutunacak dalı kalmayan dört kardeşin hayat hikayesi anlatılıyor. Tüm yaşananların ardından hayatta kalmak için savaşan dört kardeşin yolları, bu olanlardan sorumlu olan Akif’le kesişir. Akif ise yaptığı şeylerin bedelini ödemeden bundan sıyrılmanın yollarını aramaya başlayacaktır. İlk fragmanıyla dizi severlerin beğenisini toplayan dizinin 20 Şubat günü ekranlara gelmesi bekleniyor.

Kardeşlerim 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?


Kardeşlerim 1.bölüm yayınlandı mı? Kardeşlerim 2.bölüm fragmanı yayınlandı mı? gibi sorular diziyi takip etmek isteyenlerin araştırdığı konulardan biri oldu. Dizinin ilk fragmanı yayınlanmış olup, Youtube kanalı üzerinden fragmanı izlemek mümkündür. Ayrıca diziye dair tüm içerikler, yeni fragmanlar ve bölüm özetleri de bu kanal üzerinden takip edilebilir. Samimi ve sıcak hikayesi ile daha şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizinin geniş bir hayran kitlesinin olacağı tahmin edilenler arasında bulunuyor.


Kardeşlerim Karakterleri


Kardeşlerim karakterlerinden biri olan Celil 42 yaşında, Dünyayı yönetebileceğine inanan ve merhamet duygularından yoksun şeytan tüylü bir adam. Kendi çıkarları için yapamayacağı hiçbir şey yok.

Kadir ise 19 yaşında dürüst ve çalışkan genç bir delikanlı. Kardeşlerine bugüne kadar hem analık hem de babalık yapmaya devam etmiş. Anne ve babasından ona emanet kalan kardeşlerini korumak için canla başla mücadeleye ediyor.

Dizinin diğer dikkat çeken karakterlerinden biri olan Suzan ise 34 yaşında hoş ve çekici bir kadın. Kocasında bulamadığı şefkati dışarıda ararken başına türlü olaylar gelirken, geçmişin sırlarıyla eninde sonunda yüzleşecek bir kadın.

Cüneyt ise 37 yaşında iyi kalpli bir aile babası, karısının ve abisinden miras kalan yeğenlerini korumak için çaba gösteriyor.


Kardeşlerim Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?


Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosu içinde yıldız isimler dikkat çekiyor. Başrollerini Celil Nalkaçan, Halil Özgür Sarı, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete ve Simge Selçuk’un paylaşmış olduğu dizi bütün zorluklara rağmen mücadeleyi elden bırakmayan kardeşlerin yürek yakan hikayesini konu ediniyor.

Yapımını NGM’nin yaptığı dizinin yönetmenliğini Serkan Birinci üstlenirken, senaryosunda ise Gül Abus Semerci imzası bulunuyor.