Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor! Hangi il, ilçe Kardeşlerim Oyuncuları yeni katılanlar

Bu akşam Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor? Özellikle de Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor ve oyuncu kadrosu sorusu cevap arıyor.

Dizi Haberleri 08.05.2021 - 20:16 08.05.2021 - 20:16 İlan35

Bu akşam Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor?  Özellikle de Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor ve oyuncu kadrosu sorusu cevap arıyor. Kardeşlerim dizisinin çekildiği Mahalle, semt, il ve ilçe çok merakla araştırılıyor. Dram dizileri arasında yer alacağı aylar önce açıklanan ve başrolünde Ahu Yağtu ve Celil Nalçakan ın oynadığı amca rolü ile Cüneyt Mete'nin de dahil olduğu Kardeşlerim dizisinin nerede çekildiği bilgilerini sizler için Araştırdık . Bomba gibi ATV ekranlarında başlayacak olan adeta gençlik dram dizisini bizlere sunacak. Öte yandan Kalplerimizi burkacak sahnelere ile siyah gönderip ağlatacak olan kardeşlerim dizisi çekimlerinin İstanbul'da olduğunu öğrendik.

Gül Abus Semerci'nin Kaleme aldığı Serkan Birinci'nin yönetmen koltuğunda oturduğu ve bu iki başarılı ismin gölgesi ile bu akşam çok tutulacağına inandığımız Kardeşlerim dizisi NGM Medya yapım şirketi ile bizlerle buluşacak iken Kardeşlerim dizisi ilk bölümünü izleyenler Kardeşlerim nerede çekiliyor? Kardeşlerim hangi ilde çekiliyor? sorularını da çok araştırıyor...

Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor

Bu akşam dizi saati olan 20.00 da bizlerle tanışacak olan Kardeşlerim dizi setinin nerede olduğu konusu merakla araştırılıyor. NGM Medya yapım şirketinin imzasını attığı dizi çekimleri İstanbul Fatih'te süre gelirken İstanbul'un birçok farklı ilçesi de çekim alanı olarak belirtiliyor.

Kardeşlerim oyuncuları

Geçtiğimiz aylarda okuma prova larının tamamlanmasının akabinde çekimlerinin ne zaman başlayacağı çok büyük merak içinde aranan Kardeşlerim dizisi geçen ay çekimlere başlamıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda ilk dikkat çeken isim Celil Nalçakan olurken en son Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştı . Poyraz Karayel dizisinin zülfikar'ı olarak karşımıza çıkan Celil Nalçakan abi rolü ile bizlerle birlikte olacak .Sonrasında Ahu Yağtu da Kardeşlerim dizisi başrol oyuncuları arasında geliyor.  Kavak Yelleri, Suç ve Ceza dizisinde rol alan oyuncu Eskiden yaptığı mankenlik mesleğini bırakması sonrasında oyunculuğa başlamıştır.  Fadik Sevin Atasoy I love you, Ah Kalbim, Avrupa Yakası gibi projelerde çok dikkat çeken isimler arasında yer alırken, 2016 senesinden bu yana da herhangi bir projede olmaması Fadik Sevin Atasoy'un Kardeşlerim dizisinde adeta kariyerinin zirvesine yapacağı iddialarını ortaya attırıyor.  Usta isim Cüneyt Mete de dizide Orhan karakteri ile bizlerle birlikte olurken daha öncesinde Unutma Beni , Kayıp Prenses,  Kurtlar Vadisi gibi önemli karakterler de rol aldığını ve sonrasında da aşk ve mavi dizisinde oynadığını sizlere söyleyebiliriz. Diğer bir oyuncu Halit Özgür sarı ise Diriliş Ertuğrul dizisinde ilk kariyerini oluşturmaya başlamışken, en son TRT ekranlarında çok sevilen dizi Şampiyon dizisi ile bizlerle birlikte olmuştu.  Su Burcu Yazgı Coşkun ; Karadayı ve Kuzgun dizileri ile adından çok bahsettiren Su Burcu Yazgı Coşkun Kırmızı Oda'da da rol almıştı. Şu sıralar Kardeşlerim dizisiyle tekrardan ekranlarda olacak olan Su Burcu Yazgı Coşkun dizinin önemli karakterleri arasında yerini almış bulunuyor . 1995 yılı doğumlu olan Yiğit Koçak ise Seni Kimler Aldı dizisi ile ilk kariyerini oluşturmuş, sonrasında Kimse Bilmez dizisinde karşımıza çıkmıştır . Son olarak Gel Dese Aşk projesinde de rol alan Yiğit Koçak Kardeşlerim dizisinde de başarısından bahsettirecek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@