Kardeşlerim Dizisi Sezon Finali Belli Oldu! Kardeşlerim Ne Zaman Final Yapacak?

Cumartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Kardeşlerim' e veda vakti yaklaştı! Atv'nin sevilen dizisi sezon finali yapıyor! İşte sezon finali tarihi...

Dizi Haberleri 12.06.2021 - 13:32 12.06.2021 - 13:34 Azra Özdemir

Cumartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Kardeşlerim' e veda vakti yaklaştı! Atv'nin sevilen dizisi sezon finali yapıyor!

NGM'nin yapımını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci'nin oturduğu senaryosunu ise Gül Abus Semerci 'nin yazdığı Kardeşlerim dizisi ekranlara bir müddet ara veriyor.

Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Onur Seyit Yaran, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Gözde Türker, Damla Su İkizoğlu gibi oyuncuların yer aldığı fenomen dizi Kardeşlerim sezon finali yapıyor.

Anne ve babalarını  kazada kaybeden 4 kardeşin zorlu hayat hikayelerini anlatıldığı ( Kadir, Ömer, Asiye ve Emel) Atv ekranlarında her cumartesi izleyici ile buluşan Kardeşlerim'in sezon finali tarihi belli oldu.

Kardeşlerim ne zaman sezon finali yapacak?

18. bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek olan Kardeşlerim dizisi 19 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanacak 18. bölümüyle sezona veda edecek. Yeni sezonu ile Eylül ayında ekranlarda olmaya devam edecek.

Kardeşlerim Oyuncuları!

Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Ustayer

Gelişmelerden Haberdar Olun

@