Kardeşlerim Dizisinden Beklenmedik Ayrılık!

ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim'den hayranlarına kötü haber geldi! Kardeşlerim dizisinden beklenmedik veda!

Dizi Haberleri 29.05.2021 - 12:24 29.05.2021 - 13:51 Ece Sahan

ATV'nin bu sezona bomba gibi başlayan dizisi Kardeşlerim ekranlardaki yaz sezonu hazırlıklarındaki boşluğu da fırsat bilip bol dramı ile tam gaz devam ediyor.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Simge Selçuk gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisi bol dramı ile Türk halkının sevdiği yapımlardan biri oldu. 

Reytinglerde yükselişini sürdüren Kardeşlerim dizisi yeni sezon onayını adlı derken beklenmeyen kötü haber geldi. Genç oyuncuların da kendini gösterme fırsatı bulduğu Kardeşlerim dizisi hayranlarına üzücü haber!

Kardeşlerim dizisi reytinglerdeki başarısını sosyal medyada da sürdürüyor. Ancak Kardeşlerim dizisinden kötü haber geldi. Kardeşlerim dizisi hayranları tam yükselen reytinglere sevinmişken şaşırtıcı ayrılık kararı geldi.

Sezonun kalıcı işlerinden biri olmayı başaran Kardeşlerim dizisinden beklenmedil sürpriz veda kararı geldi. Kardeşlerim dizisinin vedası hayranları çok üzücek! Sezon onayı almışken sürpriz değişiklik!

Kardeşlerim dizisinde veda!

ATV'nin bol dramlı yapımlarından Kardeşlerim dizisi son sürat tam gaz devam ediyor. Yüksek reytinglerle süren diziden üzücü haber geldi.

Dizinin hayranları son sürat sosyal medyadan da dizilerini yüksek sıralara taşımayı sürdürüyor. Ancak beklenmedik veda haber geldi.

Kardeşlerim dizisi ekranlar veda ediyor. Sezon finali yapacak olan dizi yeni sezonda ekranlara gelmeye devam edecek. Ancak dizinin sezon finali erkene alınarak hayranlarını üzdü.

19. bölümünde sezon finali yapması beklenen dizinin finali erkene alındı. Kardeşlerim dizisi sezon finali 18. bölüme alınarak erkene taşındı. Yani dizi planlanandan daha erken bir şekilde seyircisine veda edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@