Kardeşlerim dizisinden üzen ayrılık! İki başrol veda ediyor

ATV ekranların sevilen dizisi Kardeşlerim üzen ayrılık yaşanıyor. ATV sezonun en çok izlenen yapımı Kardeşlerim yeni sezon öncesi iki ayrılık yaşanıyor. Kardeşlerim sevilen isimleri veda ediyor.

Dizi Haberleri 14.06.2021 - 11:31 14.06.2021 - 11:32 Berkay Keskin

Cumartesi akşamları reyting rekorları kıran Kardeşlerim dizisinden üzen ayrılık yaşanıyor. Kardeşlerim dizisinin iki başrolü diziye veda ediyor. Bu hafta sezon finali yapacak Kardeşlerim dizisinden başrollerin vedası hayranlarını üzdü. Güzel aşk sezon finaliyle birlikte sona eriyor!

Kardeşlerim sezon finali yapıyor!

Yapımcılığını NGM'nin üstlendiği, başrollerini; Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak ve Ahu Yağtu paylaştığı Kardeşlerim dizisi 18. bölümde sezon finali yapıyor. 19 Haziran cumartesi akşamı Kardeşlerim dizisi sezon finali yapacak. Kardeşlerim yeni sezonu Eylül'de başlayacak.

Kardeşlerim üzecek ayrılık yaşanacak!

Her kesimden izleyicinin olduğu ve çok sevilen Kardeşlerim bir hafta sezon finali öne çekilmişti. Kardeşlerim dizisinde başroller sezon finalinde ayrılacak. Çok sevilen aşk yıldız oyuncuların ayrılmasıyla bitiyor.

Asiye ve Doruk aşkı bitiyor!

Kardeşlerim dizisinde yaşanan ayrılık hayranlarını çok üzecek. Sevilen dizide Asiye ve Doruk karakterleri dizide ayrılacak. Ancak bu ayrılık yeni sezonda da iki ismin diziden ayrılacağı haberleriyle sosyal medya sallandı. Doruk ve Asiye de son durum ise Asiye'nin sözleşme imzalamaması.

Su Burcu Yazgı sözleşme imzalamadı!

Kardeşlerim dizisinde asiye karakterini canlandıran Su Burcu Yazgı yeni sezon sözleşmesi imzalamadı. Asiye karakteriyle Doruk'la aşk yaşayan Kardeşlerim Asiye diziden çıkabileceği iddia edildi. Su Burcu Yazgı, gitmesiyle birlikte Doruk karakteri de sözleşme imzalamadığı ortaya çıktı.

Onur Seyit Yaran sözleşme imzalamadı!

Kardeşlerim dizisinde Doruk karakterini canlandıran Onur Seyit Yaran yeni sezon sözleşmesi imzalamadı. Hem Asiye hem Doruk karakterilerini oynayan Onur Seyit Yaran ve Su Burcu Yazgı için yeni bir senaryo yazıldı ve sezon finalinde o senaryo oynayacak.

Asiye ve Doruk ayrılıp gidiyor!

Kardeşlerim sezon finali senaryosu da senaryo ekibi bu iki ayrılık için yeni bir senaryo yazdı. Dizide Asiye ve Doruk ayrılıyor ve başka şehirlere gidiyorlar. 3 ay boyunca iki isim sözleşme imzalamazsa yeni sezonda yer almayacak. Ancak sözleşme imzalarsa hem Asiye hem Doruk geri gelebilecek.

Sosyal medyada Doruk karakterinin ölerek ayrılacağı haberleri henüz gerçeği yansıtmamaktadır. Ulaştığımız senaryoya göre Doruk canlandıran Onur Seyit Yaran ölüm sahnesi çekilmedi ve yıldız oyuncu il dışına çıkmış olarak gösterilecek.

Kardeşlerim 2. sezonu kadrosunda büyük sürprizlerin yaşanacağı ve yeni karakterlerin diziye katılacağı gelen bilgiler arasında.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@