Ahu Yağtu, Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Yiğit Koçak, Kaan Sevi ,Onur Seyit Yaran, Melis  Minkari, Cihan Şimşek, Sabahattin Yakut, Recep Usta, Su Burcu Yazgı Çoşkun ,Simge Selçuk gibi başarılı isimler yer aldığı Kardeş

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz Kimdir? Gerçek Adı Ne? Mustafa Açılan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Sevgilisi? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz Kimdir? Gerçek Adı Ne? Mustafa Açılan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Sevgilisi?
Ahu Yağtu, Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Yiğit Koçak, Kaan Sevi ,Onur Seyit Yaran, Melis  Minkari, Cihan Şimşek, Sabahattin Yakut, Recep Usta, Su Burcu Yazgı Çoşkun ,Simge Selçuk gibi başarılı isimler yer aldığı Kardeşlerim dizisinin kadrosuna Seda Kırımlıoğlu'nun katıldığı öğrenildi. Peki Seda Kırımlıoğlu kimdir?Anne ve babasını aynı anda kaybeden 4 kardeşin zorlu yaşamını konu edinen, ATV ekranlarında her cumartesi yayınlanan, yapımını NGM'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci'nin oturduğu ve senaryosunu Gül Abus Semerci'nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisinin kadrosuna Seda Kırımlıoğlu'nun "Meral" karakteri ile dahil olmasının ardından gözler Kırımlıoğlu'na çevrilmiştir. İşte Seda Kırımlıoğlu hakkında merak edilenler..Seda Kırımlıoğlu Kimdir?

Seda Kırımlıoğlu; 27 Şubat 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Antalya'da doğumludur. Miss Tourism Turkey 2005 Türkiye Güzeli, Model Of The Universe Dünya 2. olmuştur. 2003 yılından bu yana model, mankenlik ve sunuculuk yapmaktadır.

Kardeşlerim dizisinde Meral karakterine can verecek olan Kırımlıoğlu; sosyal medya hesabından paylaşım yaparak fotoğrafının altına "Yeni başlangıçlara.." notunu düştü.

Seda Kırımlıoğlu daha önce dizi ve  sinema filminde yer almamıştır. Kardeşlerim dizisi ile oyunculuk hayatına adım atacaktır.