Yönetmenin senaristine, oyuncu kadrosundan konusuna, dizinin karakterlerinden tanıtım filmine kadar dikkat çekmeyi başaran Kardeşlerim dizisi dikkat çekmeyi başardı. Başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra dizinin konusu da dikkat çekti. Dört kardeşin zorlu hayat hikayesini konu alan dizi, izleyenler tarafından merak edildi. Dört kardeş, ani bir şekilde anne ve babasını kaybeder. Anne ve babası ölen kardeşler, hayatta birbirlerine daha çok bağlanmaya başlarlar. Dört kardeş birbirlerine anne ve baba olurlar. Birbirlerini koruyan, kolluyan dört kardeş hayat ile mücadele verir. Hayat ile verdikleri mücadeleyi izleyeceğimiz dizi de yer alan karakterler de oldukça dikkat çekiyor. Kardeşlerim dizisinin başarılı oyuncu kadrosunda hem tanınmış oyuncular var hem de oyunculuk sektörüne yeni atılmış isimler yer alıyor. Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda; Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Simge Selçuk, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Cihan Şimşek, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Recep Ustayer, Kaan Sevi ve Melis Minkari  gibi isimler alıyor. Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci'nin oturduğu Kardeşlerim dizisinin senaryosunu da başarılı bir isim yazıyor. Kardeşlerim dizisinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci yazıyor. ATV ekranlarında tanıtım filmi yayınlanan yeni dizi Kardeşlerim, yakında izleyicisi ile buluşacak. İzleyicisi ile buluşmaya hazırlanan dizinin çocuk oyuncusu da dikkatleri üzerine çekti. Kardeşlerin dizisinin en küçük oyuncusu olan Aylin Akpınar merakla araştırılıyor. Kardeşlerin dizisinin Emel'i gerçekte kimdir ? Kardeşlerim Emel kimdir ? Kardeşlerim dizisinin Emel'i Aylin Akpınar kimdir ? Aylin Akpınar kimdir ? Aylin Akpınar kaç yaşındadır ve hangi dizilerde oynamıştır ?

Kardeşlerim Emel Kimdir ?

Yaşına göre çok başarılı olan çocuk oyuncu Aylin Akpınar'ın hayat verdiği Emel dizisi, Kardeşlerim dizisinin en küçük karakteridir. Kardeşlerim dizisinde yer alan Emel karakteri, dizide en çok merak edilen karakterlerden biri olmayı başardı. Peki, Kardeşlerim Emel karakteri kimdir ? Emel dizide 6 yaşında küçük bir kız çocuğudur. Anne ve babası ölen Emel, abi ve ablalarıyla hayata tutunmaya çalışır. Abi ve ablasıyla hayat mücadelesi veren Emel, sevimli ve sakin bir çocuktur. Çok sevecen ve bir o kadar da akıllı olan bir kız olan Emel, tüm gün kendi kendine oyun oynar. Emel, anne ve babası olmasına rağmen ablasının sözünden hiç çıkmaz.Aylin Akpınar Kimdir ?

Şimdilerde ATV'de başlayacak yeni dizi olan Kardeşlerim dizisinde Emel karakterine hayat veren Aylin Akpınar'ın kim olduğu merak edildi. Son dönemlerin popüler çocuk oyuncularından olan ve izleyici tarafından beğeni toplayan Aylin Akpınar kimdir ? Aylin Akpınar 1 Ocak 2012 yılında İstanbul'da doğmuştur. 9 yaşında olan Aylin Akpınar, ilkokul öğrencisidir. Başarılı çocuk oyuncu Aylin Akpınar'ın ilk olarak Aşk Ağlatır ile kamera karşısına geçmiştir. aylin Akpınar, Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem’in küçüklüğünü canlandırmıştır. Canlandırdığı Ada Meryem karakteri ile sektörde büyük bir başarı yakalamış ve Türkiye'nin tanınan çocuk oyuncuları arasına girmeyi başarmıştır. Pek çok reklam filminde de yer alan Aylin Akpınar, Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde de yer almıştır. Aylin Akpınar'ın yer aldığı reklamların bazıları Pınar Kido, Defacto, İstikbal Yatak Reklamı ve Redoxon Kids reklamı gibi daha birçok reklam filminde yer almıştır.

Aylin Akpınar Oynadığı Diziler

Başarılı oyuncu Aylin Akpınar iki dizide oynamıştır. Şimdi üçüncü dizisine başlayacaktır. Aylin Akpınar ilk olarak Aşk Ağlatır dizisinde yer almıştır. Aşk Ağlatır adlı diziden sonra Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde yer almıştır. Son olarak ise şimdi başrol oynamaya hazırlanıyor. Aylin Akpınar, Kardeşlerim dizisinde çocuk oyuncu olarak yer alacaktır. Kardeşlerim dizisinde Emel karakterine hayat verecektir.

Aşk Ağlatır,

Keşke Hiç Büyümeseydik,

Kardeşlerim.