ATV ekranlarında çok yakında yeni bir dizi başlıyor. ATV ekranlarının merakla beklenen dizisi Kardeşlerim'in oyuncu kadrosu, karakterleri ve konusu yavaş yavaş belli olmaya ve izleyici ile paylaşılmaya başlandı.

ATV ekranlarında çok yakında yeni bir dizi başlıyor. ATV ekranlarının merakla beklenen dizisi Kardeşlerim'in oyuncu kadrosu, karakterleri ve konusu yavaş yavaş belli olmaya ve izleyici ile paylaşılmaya başlandı. Çok yakında başlaması beklenen Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden yetenekli ve genç isimler yer alıyor. Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda; Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Ustayer gibi isimler alıyor. Pek çok başarılı ve genç ismin kadrosunda bulunduğu yeni dizi Kardeşlerim'in başlaması merakla bekleniyor. Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunun yanında yer alan karakterler ile de oldukça dikkat çekmeyi başarıyor. Kardeşlerim dizisi, 4 kardeşin hayat ile mücadelesini konu alıyor. Kardeşlerim dizisinde yer alan dört kardeş; Kadir, Ömer, Asiye ve Emel’dir. Bu dört ana karakterin çevresinde dönen hayatı anlatan Kardeşlerim dizisine yeni oyuncular da dahil olmaya devam ediyor. Merakla beklenen ATV'nin yeni dizisi Kardeşlerim'e yeni bir erkek oyuncu dahil oldu. Diziye dahil olan erkek oyuncu, dizide Erhan karakterine hayat verecektir. Kardeşlerim dizisinde Erhan karakterine hayat verecek olan oyuncu ise başarılı oyuncu Sabahattin Yakut'tur. Sabahattin Yakut'un hayat vereceği Erhan karakterinin dizide görevinin ne olacağı da merak ediliyor. Peki, ATV'nin yeni dizisi olan Kardeşlerim'e katılan yeni oyuncu kimdir ? Kardeşlerim Erhan kimdir ? Sabahattin Yakut kimdir ? Sabahattin Yakut dizileri nelerdir ?Kardeşlerim Erhan Kimdir ?

ATV ekranlarında yakında başlaması planlanan yeni dizi Kardeşlerim'in oyuncu kadrosu ve karakterleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Kardeşlerim dizisine Erhan karakteri dahil oldu. Kardeşlerim dizisinde Erhan karakterine ise başarılı oyuncu Sabahattin Yakut hayat verecektir. Sabahattin Yakut'un hayat verdiği Kardeşlerim Erhan'ın kim olduğu, karakterinin özellikleri ise ilerleyen günlerde belli olacaktır.Sabahattin Yakut Kimdir ?

Şimdilerde ATV'nin yeni dizisi Kardeşlerim'de Erhan karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncu Sabahattin Yakut'un kim olduğu izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Sabahattin Yakut, 7 Haziran 1981 yılında Manisa'da doğmuştur. 40 yaşında olan Sabahattin Yakut, Manisalıdır. Manisalı olan Sabahattin Yakut, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Sabahattin Yakut, ilk kez 2012 yılında yayınlanan Jin adlı sinema filminde canlandırdığı Kahya karakteri ile ekranlara gelmiştir. Pek çok dizi ve filmde yer alan Sabahattin Yakut'un yer aldığı son dizi ise Kuşlarla Yolculuk olmuştur. Sabahattin Yakut, TRT ekranlarında yayınlanan Kuşlarla Yolculuk dizisinde Derviş Fazıl karakterine hayat vermiştir. Sabahattin Yakut'un boyu 179'dur.

Sabahattin Yakut Rol Aldığı Diziler

Kuşlarla Yolculuk (Derviş Fazıl, 2020)
Muhteşem İkili (Volkan Önder, 2018)
7 Yüz (Alihan, 2017)

Sabahattin Yakut Rol Aldığı Filmler

Can Feda (2018)
Arapsaçı (Kamil, 2018)
Dört Köşe (Şükrü, 2017)
Çetin Ceviz 2 (Kudret, TV Filmi 2016)
Yav He He (2015)
Tuhaf Zamanlar (Müşteri, Kısa Film 2015)
Jin (Kahya, 2012)