Serkan Birinci’nin yönetmen koltuğunda oturuldu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisinin yapımcılığını NG Medya üstleniyor. Geçtiğimiz hafta 1. bölümüyle Total’de 7. olan AB’de 7. olan Kardeşlerim bu akşam 2. bölümüyle ekranlara geldi. Cumartesi akşamı dişli rakiplerle mücadele eden Kardeşlerim beğenildi mi? Erken final yapar mı? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için tüm bu soruları kısaca yanıtladık.

Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim dizisinin çekimleri, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki Fatih semti ve yakın çevresinde gerçekleştiriliyor. Gelelim dizisinin konusuna…

Kardeşlerim dizisi, anne ve babalarını aynı gün kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.


Kardeşlerim izlendi mi tuttu mu?


İlk bölümüyle dram yüklü hikayesi öne çıkan Kardeşlerim; Show TV’de Kuzey Yıldızı: ilk Aşk, TRT1’de Gönül Dağı, Fox’da Sen Çal Kapmı, Star TV’de İbo Show ve son olarak TV8’de Survivor ile reyting mücadelesine girdi. Öte yandan hafta sonu reytinglerin düşük seyretmesiyle dizilerin bazen ömrü kısa olabiliyor. Bu durumu haftalar önce Kanal D'nin Bir Annenin Günahı dizisi yaşamıştı. Peki aynı durumu Kardeşlerim dizisi de yaşar mı?

Kardeşlerim dizisi erken final mi yapacak?


Bu durum önümüzdeki haftalarda ayyuka çıkacaktır. Çünkü cumartesi akşamında rekabetin giderek artması reyting mücadelesini de etkileyecek. Tabii bu durumdayeterli başarıyı yakalayamayan elenecek.

Öte yandan kanallar dizilerin erken final yapıp yapmayacağına ilk 4 bölümden sonra karar veriyor. Yani Kardeşlerim için böyle bir durum henüz söz konusu değil. Ancak dizi eleştiriler alır ve reytingleri düşerse tehlike çanları çalmaya başlayacaktır.

Kardeşlerim yeni bölümleriyle her cumartesi ATV'de...