ATV'nin yeni dizisi Kardeşlerim bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy'un paylaştığı Kardeşlerim dizisi herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine t

ATV'nin yeni dizisi Kardeşlerim bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy'un paylaştığı Kardeşlerim dizisi herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekranlara taşıyor. Konusu kadar oyuncularıyla da dikkat çeken Kardeşlerim dizisinde Kadir' e hayat veren Halit Özgür Sarı merak konusu oldu. Herkes Halit Özgür Sarı kim, memleketi neresi, boyu kaç cm aramaya başladı. İşte detaylar...

Anne ve babasının aynı gün kaybeden dört kardeşin hayatta kalma mücadelelerini ve birbirlerini olan sevgisini anlatan Kardeşlerim dizisi; aile olmayı, kardeş olmayı, doğruyu yanlışı, varlığı ve yokluğu izleyicilere sunacak.

Yapımını NGM’nin, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği ve senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisinin başrollerinden Halit Özgür Sarı bir hayli dikkat çekti.


Kardeşlerim Kadir Eren kimdir?


Kardeşlerim dizisinde Kadir Eren, 19 yaşında. Dürüst, çalışkan, mesafeli bir delikanlı. Kardeşlerinin hem anası hem babası. Anne ve babasından ona tek emanet kalan kardeşlerini en iyi şekilde yetiştirmeye çabalayıp geleceğe hazırlarken; onları her şeyden koruyup kollayan evin büyük abisi. Öte yandan dizide Kadir'e genç oyuncu Halit Özgür Sarı hayat veriyor.


Halit Özgür Sarı boy kaç? Memleketi neresi


1993 İstanbul doğumlu olan Halit Özgür Sarı, İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olmuştur. Sarı, Esra Kızıldoğan İle Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölye'sinde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk kez Diriliş: Ertuğrul dizisinde rol alan Halit Özgür Sarı, ardından TRT1'de yayınlanan Şampiyonluk dizisinde rol almıştır.

Halit Özgür Sarı, 1.78 metre boyunda ve 67 kilodur.

Halit Özgür Sarı rol aldığı diziler


2019 – Şampiyon (Kerem) (TV Dizisi)

Darmaduman Dizisinde Baba Kız Sahnesi RTÜK'ü Bile Şaşırttı! Darmaduman Dizisinde Baba Kız Sahnesi RTÜK'ü Bile Şaşırttı!

2019 – Hakan: Muhafız (TV Dizisi)


2018 – Diriliş: Ertuğrul (Süleyman) (TV Dizisi)