ATV’de her hafta Cumartesi akşamları ekranlara gelen kardeşlerim dizisinde Melisa neden yok sorusunun yanıtı merak ediliyor. Peki kardeşlerim Melisa neden yok, diziden ayrıldı mı? Damlasu İkizoğlu kardeşlerim dizisine geri dönecek mi?

ATV ekranlarında Cumartesi akşamları izleyici karşısına çıkan ve ilgi ile takip edilen kardeşlerim dizisinde Melisa ayrılığı izleyenleri şok etti. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Melisa karakteri dizide yer almayınca izleyiciler endişelenerek araştırmaya başladı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan kardeşlerim dizisine daire en çok merak edilen konu da yine Melisa var mı yok mu sorusunun yanıtı oldu. Peki Kardeşlerim Melisa neden yok soru işareti kardeşlerim Melisa ayrıldı mı? Damlasu İkizoğlu Kardeşlerim dizisine geri dönecek mi?

Her hafta cumartesi akşamları en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kardeşlerim dizisinde Melisa şoku yaşanıyor. Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Kadir'e çarparak ölümüne sebep olan Melisa bir daha dizide görünmedi. İzleyiciler ise Kardeşlerim dizisinden Melisa ayrıldı mı sorusunun yanıtını her hafta Araştırmaya devam ediyor. Peki kardeşlerim dizisi Melisa geri dönecek mi? Kardeşlerim Melisa ayrıldı mı? Damlasu İkizoğlu Kardeşlerim dizisinden ayrılacak mı?

MasterChef Burak Kaya Kimdir? Sevgiliye Şiddet İddiası Doğru mu? Yarışmadan Elendi mi? Ayrıldı mı? MasterChef Burak Kaya Kimdir? Sevgiliye Şiddet İddiası Doğru mu? Yarışmadan Elendi mi? Ayrıldı mı?

KARDEŞLERİM MELİSA NEDEN YOK AYRILDI MI?

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerimden bir ayrılık daha geldi. Dizinin sevilen isimlerinden olan Melisa karakteri diziye veda etti. Damlasu İkizoğlu’un hayat verdiği Melisa karakteri iki haftadır ekranda görünmüyordu. İlerleyen bölümlerde de Melisa'nın olmayacağı öğrenildi.

kardeslerim-melisa-neden-yok-diziden-ayrildi-mi-damlasu-ikizoglu-kardeslerim-dizisine-geri-donec-1

KARDEŞLERİM DAMLASU İKİZOĞLU NEDEN AYRILDI?

Kardeşlerim dizisinde başladığı günden bu yana rol alan Damlasu İkizoğlu’nun senaryo gereği rolü bittiği için diziden ayrıldığı öğrenildi. Damlasu İkizoğlu sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak iddiaların doğru olduğunu ve bundan sonra Kardeşlerim dizisinde rol almayacağını dile getirdi. Sosyal medyada gündeme gelen başka bir iddiaya göre ise Damlasu İkizoğlu başka bir dizide başrol oynayacak. Genç oyuncunun hangi dizide rol olacağı ise henüz açıklanmadı.