Kardeşlerim Oğulcan Cihan Şimşek kaç yaşında nereli?

ATV ekranlarının sevilen dizisi KArdeşlerim'in Oğulcan'ı Cihan Şimşek kimdir? Kardeşlerim Oğulcan karakterini canlandıran Cihan Şimşek kaç yaşında ve nereli? Cihan Şimşek instagram hesabı var mı?

Dizi Haberleri 12.06.2021 - 22:06 12.06.2021 - 22:08 Berkay Keskin

Cihan Şimşek daha önce hangi dizi ve filmlerde, reklamlarda oynadı? ATV'nin başarılı dizisi Kardeşlerim'de Oğulcan rolüne hayat veren Cihan Şimşek izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Cihan Şimşek'in özel hayatına ilişkin bilgiler sıklıkla araştırılıyor. Kardeşlerim Oğulcan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Tüm bu soruların yanıtları haberimizde sizlerle...

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Kardeşlerim'de Oğulcan karakteri izleyicilerin dikkatini çekiyor. Kardeşlerim Oğulcan kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu-kilosu, instagram hesabı var mı? Soruları merak ediliyor. Kardeşlerim Oğulcan karakterine hayat veren Cihan Şimşek kimdir? Kaç yaşında? Yakışıklılığıyla genç kızların ilgisini çeken genç ve başarılı oyuncu Cihan Şimşek ile ilgili bilgiler ve instagram hesabı haberimizin devamında sizlerle...

Kardeşlerim Oğulcan Kimdir?

Kardeşlerim dizisinin Oğulcan karakterine Cihan Şimşek hayat vermektedir. Daha önce birçok yapımda rol alan genç oyuncu özellikle genç kızlarını ilgisini çekiyor. Kardeşlerim'in Oğulcan'ı Cihan Şimşek, 6 Ağustos 1992 tarihinde doğmuştur. Almanya'da dünyaya gelen Cihan Şimşek, 1,70 metre boyunda ve 64 kg'dır. 29 yaşındaki Cihan Şimşek, aslan burcudur. 

Cihan Şimşek Kimdir? Daha Önce Hangi Dizi Filmlerde Oynadı?

Cihan Şimşek, izleyici karşısına ilk kez fenomen dizi Bez Bebek ile çıkmıştı. Bez Bebek dizisinde "Selim" karakterine hayat veren ve yıldızı parlayan genç oyuncu, ardından da Hanım Köylü dizisinde rol almıştır. Beni Böyle Sev, Bir Yastıkta ve Zil Çalınca dizilerinde de peş peşe roller alan Cihan Şimşek, ayrıca birçok reklamda da boy göstermiştir.

Disney Channel'ın Zil Çalınca isimli dizisinde "Metehan" karakteriyle başrolde yer alan Cihan Şimşek'in Instagram hesabı "tcihansimsek" olarak belirlenmiştir.

Cihan Şimşek ayrıca, 4NK1 isimli dizide Sinan rolünü oynamıştır. Ayrıca bu dizinin film versiyonunda da 4N1K ve 4N1K 2'de de yine Sinan rolleriyle beyaz perdede yer almıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@