Birbirinden yetenekli ve genç isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisi, yakında ATV ekranlarında yürek yakan hikayesi ile başlamaya hazırlanıyor. Başarılı konusu ve senaryosu ile dizi oldukça iddialı bir başlangıç yapacağa benziyor.

Arka Sokaklar'ın Mesut'u Yeni Dizisinde Başrol Oynayacak! Şevket Çoruh Hangi Diziye Katıldı? Arka Sokaklar'ın Mesut'u Yeni Dizisinde Başrol Oynayacak! Şevket Çoruh Hangi Diziye Katıldı?
Birbirinden yetenekli ve genç isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisi, yakında ATV ekranlarında yürek yakan hikayesi ile başlamaya hazırlanıyor. Başarılı konusu ve senaryosu ile dizi oldukça iddialı bir başlangıç yapacağa benziyor. Tanıtım filmi geçtiğimiz günlerde yayınlanan Kardeşlerim dizisinde yer alan karakterler de dikkat çekti. Kardeşlerim dizisinde yer alan karakterler, hayatta sıklıkla var olan ancak görmediğimiz için unuttuğumuz kişileri canlandırıyor. Dört kardeşin anne ve babasını talihsiz bir olay sonucunda kaybetmesi sonucunda hayatlarının nasıl değiştiğini anlatıyor. Anne ve babası ölen dört kardeş, birlikte hayata tutunmaya ve zorlu hayat mücadeleleri ile savaşacağını anlatacak. Dizide hemen hemen her kesimden insan türü yer alacak. Dizide yer alan karakterin kim olduğu, özellikleri ve dizide o karakterlere kimlerin hayat verdiği merak edildi. Kardeşlerim dizisinin dört kardeşinden olan Ömer, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ömer gündeme geldi. Peki, dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu gerçekte kimdir ? Kardeşlerim Ömer karakteri kimdir ? Kardeşlerim Ömer kimdir ? Yiğit Koçak kimdir ? Yiğit Koçak kaç yaşında ve nerelidir ? Yiğit Koçak dizileri nelerdir ?

Kardeşlerim Ömer Kimdir ?

ATV'de yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizi Kardeşlerim dizisinde yer alan Ömer karakterine, başarılı oyuncu Yiğit Koçak hayat vermektedir. Yiğit Koçak'ın hayat verdiği Ömer karakteri, izleyici tarafından merak ediliyor. Kardeşlerim Ömer kimdir ? Kardeşlerim dizisinde yer alan Ömer, hayat mücadelesi veren dört kardeşten birisidir. Ömer, 17 yaşındadır. Anne ve babası ölen Ömer çok duygusal bir çocuktur. Duygusal yönünden dolayı çok üzülmektedir. Anne ve babası öldükten sonra sorumlulukları abisi Kadir'e kalmıştır. Ömer abisi olan Kadir'in sorumluluklarını hafifletmek için üstüne düşeni yapan bir çocuktur. Kardeşlerini çok sever ve her şeyden onları korur. Ömer çok sakin ve sevecen biridir.Yiğit Koçak Kimdir ?

Şimdilerde Kardeşlerim dizisinde yer alan yakışıklı Ömer'e hayat verecek olan Yiğit Koçak'ın kim olduğu merak ediliyor. Yeni ve sempatik oyuncu Yiğit Koçak, 12 Ekim 1995 tarihinde Samsun'da dünyaya gelmiştir. 25 yaşında olan Yiğit Koçak, izleyici tarafından merak ediliyor. Peki, Yiğit Koçak kimdir ? Yiğit Koçak'ın bir ismi daha vardır. Yiğit Koçak'ın tam adı Bilal Yiğit Koçak'tır. Başarılı oyuncu, internet dünyasında Vine Fenomeni olarak tanınmıştır. Öncelikle sosyal medyada fenomen olan yakışıklı isim Yiğit Koçak, şimdilerde televizyon dünyasına oyuncu olarak giriş yapmıştır. Yiğit Koçak, Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü'nde eğitim görmektedir. Yiğit Koçak'ın boyu 1.88 metre ve 76 kilodur. Yiğit Koçak oyuncu olmak istediği fark ettiği için Akademi 3,5'ta oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Oyunculuk eğitimi alan Yiğit Koçak ilk olarak 2017 yılında yayınlanan Seni Kimler Aldı dizisinde yer almıştır. Yiğit Koçak, Seni Kimler adlı dizisinden sonra 2019 yılında Kimse Bilmez dizisinde rol almıştır.

Yiğit Koçak Dizileri

Gel Dese Aşk,

Seni Kimler Aldı,

Kimse Bilmez,

Kardeşlerim- Ömer.