Kardeşlerim Şengül kimdir? Fadik SEvin Atasoy kaç yaşında nereli

Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim ile uzun bir aranın ardından geri dönen Fadik Sevin Atasoy kimdir? Kardeşlerim dizisi Şengül karakteri kimdir?

Dizi Haberleri 12.06.2021 - 21:52 12.06.2021 - 21:54 Berkay Keskin

Kardeşlerim Şengül kimdir, kaç yaşında, nereli? Bu soruların yanıtları sıklıkla araştırılmaya başlandı. Reytinglerde zirveden düşmeyen Kardeşlerim dizisinin başrol karakterlerinden olan Şengül karakteri, izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Peki Kardeşlerim Şengül kimdir? Nereli, gerçek adın ne? Instagram hesabı var mı? Tüm bu soruların yanıtları ve Kardeşlerim dizisinin Şengül karakteri, Fadik Sevin Atasoy'un bilgileri haberimizin devamında sizlerle...

ATV ekranlarının reytinglerde başarılı dizisi Kardeşlerim'de Şengül karakteri izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Uzunca bir süredir televizyondan uzak olan güzel oyuncu Fadik Sevin Atasoy'un canlandırdığı Şengül karakteri, izleyicilerden tam not almayı başardı. Peki Kardeşlerim Şengül kimdir? Kaç yaşında, nereli? Kardeşlerim dizisi Şengül karakterini canlandıran Fadik Sevin Atasoy kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? Instagram hesabı var mı? Tüm bu soruların yanıtlıkla sıklıkla sorgulanıyor. 

Kardeşlerim Şengül Kimdir? 

Kardeşlerim dizisinin Şengül'ü, paragöz ve dengeler üzerine değişkenlik gösteren, 37 yaşında ciddi bir kadındır. Kocasının yetim ve aynı zamanda öksüz yeğenlerini de kollamaya çalışan Şengül, aynı zamanda cin fikirliliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Diziseverler, Kardeşlerim Şengül karakterini merakla takip ediyorlar.

Fadik Sevin Atasoy Kaç yaşında Nereli?

Kardeşlerim dizisinin Şengül karakterine hayat veren güzel oyuncu Fadik Sevin Atasoy'dur. Uzunca bir aranın ardından ekranlara ATV'nin başarılı dizisi Kardeşlerim'de Şengül rolüyle dönen Fadik Sevin Atasoy 1 Ekim 1975, Ankara doğumludur. 46 yaşındaki güzel oyuncu, daha çocukken tam 4 yaşında Teneke isimli Devlet tiyatrolarında sahnelenen bir oyunda rol almıştır. Babası ve annesi de tiyatrocu olan Atasoy, Haluk Bilginer ile birlikte rol aldığı Cimri isimli tiyatro oyunuyla da ünlenmiştir. 

Fadik Sevin Atasoy Boyu Kilosu

Kardeşlerim dizisinin Şengül'ü, Fadik Sevin Atasoy 1,65 cm boyunda ve 61 kilodur. 46 yaşındaki güzel oyuncu Terazi burcundadır. Daha önce de birçok dizi ve filmde rol alan Fadik Sevin Atasoy, şimdi ATV ekranlarındaki Kardeşlerim dizisinde Şengül karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@