Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci'nin yer aldığı Kardeşlerim dizisinin senaristi ise Gül Abus Semerci'dir. Başarılı iki ismin üstlendiği dizinin oyuncu kadrosu da oldukça başarılı isimlerden oluşuyor.

Çağatay Ulusoy Araba'da Kaza Geçirdi! Panik İse Tüm Medyaya Yayıldı! Çağatay Ulusoy Araba'da Kaza Geçirdi! Panik İse Tüm Medyaya Yayıldı!
Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci'nin yer aldığı Kardeşlerim dizisinin senaristi ise Gül Abus Semerci'dir. Başarılı iki ismin üstlendiği dizinin oyuncu kadrosu da oldukça başarılı isimlerden oluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosunun yanında dizide yer alan karakterler de çok merak edildi. Kardeşim dizisinde yer alan oyunculardan bazıları çok tanıdığımız diğerleri ise pek tanımadığımız isimlerden oluşuyor. Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve tanıdığımız oyuncular Ahu Yağtu, Celil Nalçakan, Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy'dur. Tanınan karakterlerden olan Fadik Sevin Atasoy, dizide dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Kardeşlerim dizisi, yüreklere işleyen hikayesi ile yakında ATV'de yayınlananacaktır. ATV'nin yeni dizisinin oyuncularından Fadik Sevin'i merak edenler için inceledik. Kardeşlerim dizisinin Şengül'ünün gerçek hayatta kim olduğu merak edildi. Kardeşlerim Şengül karakteri kimdir ? Kardeşlerim'in Şengül'ü Fadik Sevin Atasoy kimdir ? Fadik Sevin Atasoy kimdir ?

Kardeşlerim Şengül Kimdir ?

Fadik Sevin Atasoy'un hayat verdiği Songül karakteri, Kardeşlerim dizisinde yer alan karakterlerdendir. Songül karakteri dizide sevilen bir karakter olacak mı dizi başladığı zaman göreceğiz.Fadik Sevin Atasoy Kimdir ?

Kardeşlerim dizisinde Şengül karakterine hayat veren başarılı oyuncunun kim olduğu merak ediliyor. Fadik Sevin Atasoy'un kim olduğu merak edildi. Fadik Sevik Atasoy kimdir ? Yıllara meydan okuyan Fadik Sevin Atasoy, 1 Ekim 1975 yılında Ankara'da doğmuştur. 45 yaşında olan Fadik Sevin Atasoy, çok başarılı ve çok yönlü bir oyuncudur. Güzel oyuncu Fadik Sevin Atasoy, İngiltere, Fransa, Rusya ve Bulgaristan'da tiyatro üzerine eğitimler almıştır. Fadik Sevin Atasoy'un ailesi de oyuncudur. Fadik Sevin Atasoy'un tiyatro ve sinema oyuncusu Sönmez Atasoy'un kızıdır. Fadik Sevin Atasoy'un adının Fadik olmasının sebebi ise babasıdır. Oyuncu olan babası Sönmez Atasoy, FAdik Sevin Atasoy doğduğu zaman bir oyun sergilemektedir. Babası Sönmez Atasoy'un oynadığı oyunun adı Fadik idi. Babası da kızının doğrduğu zaman oynadığı oyunun adını, kızına koydu. Babasından dolayı çocukluktan beri oyunculuğa ve tiyatroya ilgi duyan Fadik Sevin Atasoy daha dört yaşındayken Selçuk Tiyatro Festivali'nde Devlet Tiyatrolarınının "Teneke" adlı oyununda rol almıştır. Sonrasında oynadığı Teneke oyunundaki rolü ve üstün başarılı performansı ile en iyi oyuncu ödülünü almayı başarmıştır. Bununla da yetinmeyip TRT'de çocuk programlarında sunuculuk yapmıştır. Başarılı oyuncu Fadik Sevin Atansoy, İngilizce, İtalyanca, Almanca, Fransızca ve Bulgarca'da konuşabilmektedir. Fadik Sevin Atasoy, İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim almaya başlamıştır. Sonrasında Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü sınavlarında birinci olarak burs kazanmış ve Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu Bilkent Üniversitesinde Yüksek lisansını burslu olarak tamamlamıştır. Fadik Sevin Atasoy'un boyu 165'dir.

Fadik Sevin Atasoy Dizileri

Fadik Sevin Atasoy pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. Bunun yanında da birçok dizide yer almıştır.

Bizim Evin Halleri,

Ah Be İstanbul,

Sev Kardeşim,

Dudaktan Kalbe,

Ayrılık,

Son Bahar,

Ah Kalbim,

Sağlık Olsun,

Aynadaki Düşman,

Kardeşlerim.