Kargolarınızı bu indirimle gönderin ! PTT kargodan yılbaşı kargo indirimi

Yeni yılın gelmesi demek, hemen hemen her kategoride ve her markada hatta her mağazada indirim haberi demektir. Eski senenin bitmesi, yeni senenin gelmesi ile birlikte birçok marka da müşterisi ile indirim kampanyasını paylaşıyor.

Genel 22.12.2020 - 15:54 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Yeni yılın gelmesi demek, hemen hemen her kategoride ve her markada hatta her mağazada indirim haberi demektir. Eski senenin bitmesi, yeni senenin gelmesi ile birlikte birçok marka da müşterisi ile indirim kampanyasını paylaşıyor. İndirim kampanyalarını duyan vatandaş ise hemen eksikleri ve ihtiyaçlarını için kolları sıvıyor. Birçok kategoride yapılan indirimlere ek olarak bir de kargo firmaları indirimler yapmaya başladı. Yaşanan pandemi ile pek çok kişi, sevdiği insanlardan uzakta yaşamını sürdürüyor. Ayrı geçirilen ve geçirilecek olan özel günlerde bir nebze olsun insanlar sevdiklerini mutlu edebilmek için hediyeler gönderiyorlar. Eski normalde herkes ailesi, arkadaşları, eşi, çocukları ve çevresi ile yan yana yılbaşı kutlardı. Kutladıkları yılbaşı gecesinde herkes birbirine aldığı yılbaşı hediyelerini verirdi. Bu sene yeni normale göre kimse kimse ile görüşmeyecek. Herkes kendi evinde yeni yılını kutlayacak. Ayrıca yılbaşı için gelen 4 günlük sokağa çıkma yasağı ile birlikte kimse bir yere gidemeyecek. Böyle durumlar içinde herkes birbirinin biraz olsun yanında olabilmek adına, birbirlerine hediye alıp kargo ile göndermeye başladı. Hal böyle olunca kargo firmaları da vatandaşları düşündü ve kargo fiyatlarında indirime gitti. PTT kargo, yılbaşı özel kargo indirim kampanyasını başlattı. PTT kargo yılbaşı kampanyasından nasıl yararlanılır ? PTT kargo yılbaşı indirimini nasıl kullanırız ?PTT kargo ile yılbaşına özel kampanyasında göndermek istediğim tüm gönderilerinizde %25 indirim fırsatını sizlere sunuyor. Tebrik Kartı Kampanyası 25 Aralık -31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Ayrıca PTT kargo sosyal medya hesaplarından da vatandaş ile yılbaşı özel kargo indirim haberini paylaştı. PTT kargo Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu açıklamayı yaptı: 25-31 Aralık tarihleri arasındaki iş günlerinde, yurt içi varışlı APS Kurye ve Posta Kargosu gönderilerinde %25 indirim fırsatı PTT'de !"PTT kargo ile yılbaşı kampanyası kapsamında indirimli kargo göndermek isteyen vatandaşlar, paketlerini hazırlamaya başladı. PTT kargo diğer kargo firmalarına göre biraz daha yavaş olsa da diğer firmalara göre fiyat açısından daha uygun olduğu gerçek. PTT kargo ile acil göndermek istediğiniz kargonuz varsa tercih etmemeniz daha doğru olacaktır. Ancak yılbaşı hediyelerinizi, kargolarınızı şimdiden göndermek istiyorsanız PTT kargonun bu kampanyası size göre olacaktır. Peki, PTT kargonun yılbaşı indirimi olmadan önceki indirimsiz güncel kargo fiyatı ne kadar ?

PTT kargo ile kargo göndermek ne kadar ?

PTT kargo ile kargo göndermek istediğinizde her firmada olduğu gibi firmanın belirlediği hesaplamalar yapılır. PTT kargo için kargo hesaplaması şu şekildedir: 30 kilogramdan 50 kilograma kadar olan gönderide her 1 kg için olmak üzere ücreti 1,60 TL'dir. Bunun dışında kargonuz 50 kilogram ve daha ağır gönderiler için her bir kilo başına a kadar olan gönderinin ücreti 1,30 TL'dir. Yani her kargo şirketinde olduğu gibi PTT kargo da gönderinizin ağırlığı ve gidecek olduğu uzaklığa, mesafeye göre ücret belirliyor.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@