Hava durumuyla ilgili güncel bilgiler Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden geldi. Karla karışık yağmur ve sağanak yağışlarına ilişkin hangi şehirlerde hava olayları bekleniyor belli oldu. 21 Mart 2023 tarihli hava durumu detayları haberimizde...

Meteoroloji'den gelen güncel açıklamada karla karışık yağmur ve sağanak yağışa ilişkin önemli detaylar paylaşıldı. MGM, yaptığı açıklama ile birlikte hangi bölgelerde yoğun bir hava durumunun beklendiğini duyurdu. İşte detaylarıyla birlikte güncel hava durumu...

Karla Karışık Yağmur Bekleniyor!

Doğu Anadolu bölgesinde pek çok şehir, karla karışık yağmur ile karşı karşıya kalacak. Bu doğrultuda sıkı giyinmeniz ve dışarı çıkarken önlemlerinizi almanız gerekmekte. Öte yandan Doğu Anadolu'nun güenydoğusunda bulunan şehirlerde daha yoğun bir hava olayı beklenmekte.

Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti! Cumhurbaşkanından 1. gün sürprizi! Maaşlara yüzde 100 zam kesinleşti!

Bu Şehirlerde Sağanak Yağışı Olacak!

Sağanak yağışların etkili olacağı şehirler ise Ordu, Giresun, Şırnak ve Siirt olarak açıklandı. Türkiye genelinde sıcaklıkların artacağı da gelen bilgiler arasında. İşte aşağıda Türkiye hava durumu haritası yer alıyor.

Hava Durumu Haritası

21 Mart 2023 Salı Hava Durumu

21martt_11zon

22 Mart 2023 Çarşamba Hava Durumu

22mart_11zon