Bir Zamanlar Hepsi 1 grubunda şarkıcılık yapmış ve milyonlarca genç kızın ve çocuğun gönüllerini fethetmiş olan Hepsi 1 grubundan Cemre Kemer, doğum yaptı. Ani bir şekilde evlenen ve hamile olduğunu açıklayan Cemre Kemer, hamileliğini evinde sakince geçirdi. Evde yoga, pilates ve spor yaparak doğuma hazırlanan Cemre Kemer, bebeğini kucağına aldı. Normal doğum yapan Cemre Kemer ve eşi bebeğini kucaklarına aldı. Bebeklerini kucaklarına alan ünlü çift Cemre Kemer ve eşi Emir Medina kızlarına kavuştu. Cemre Kemer’in bir kız çocuğu oldu. Cemre Kemer kızının adını Karla koydu. Grup Hepsi’nin solistlerinden Cemre’nin kızının adının anlamı ne? Karla ismi ne anlama geliyor? Kuran’da geçiyor mu? Karla ismi Türkçe mi?

Karla İsmi Ne Anlama Geliyor?

Grup Hepsi’de yer alan Cemre Kemer, bugün doğum yaptı. Bebeklerini kucaklarına alan Medina çiftinin bir kız çocukları oldu. Cemre Kemer ve eşi Emir Medina kızlarının adını Karla koydu. Karla ismini koyduğunu açıklayan Cemre Kemer’in kızının adının ne anlama geldiği merak edildi. Peki, Karla ismi ne anlama geliyor gelin bir bakalım.

Karla ismi Türkçe bir isim değildir. Türkçe kökenli olmayan Karla ismi, Almanca kökenlidir. Almanca kökenli olan Karla ismi, ülkemizde pek yaygın bir isim değildir. Karla isminin anlamı ise güçlü ve özgürlükçü anlamına gelmektedir. Kızlarına Karla ismini vererek “özgürlükçü ve güçlü” anlamını da vermiş oldular.

Karla İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

Son dönemde özellikle ünlü isimlerin birbiri arkasına çocuklarının olmasıyla yeni duymadığımız isimlerde gündeme gelmeye başladı. Ünlü isimler çocuklarının isimlerini, değişik ve farklı şeyler koymayı adet haline getirdi. Çocuğunun adını değişik bir isim koyan ünlü isim ise bu defa Cemre Kemer oldu. Hepsi 1 grubunun solistlerin, bir dönemin şarkıcısı Cemre Kemer bugün doğum yaptı. Kızını kucağına alan Cemre Kemer, kızına Karla ismini koydu. Almanca kökenli olan Karla ismi, Türkçe bir isim değildir. Cemre Kemer’in doğum yaptığını görenler kızının adının Kuran’da geçip geçmediğini merak etmeye başladı. Peki, Karla ismi Kuran-ı Kerim’de geçiyor mu? Almanca kökenli yabancı bir isim olan Karla, Kuran’da geçmiyor.

Cemre Kemer Ne Zaman Evlendi?

Kızı Karla’yı kucağına alan Cemre Kemer’in ne zaman evlendiği de merak ediliyor. Evlenmeden önce hamile kalan Cemre Kemer, 2020 yılında evlenmiştir. Cemre Kemer ve eşi Emir Medina 24 Aralık 2020’de evlendiler.

Cemre Kemer Kimdir? Kaç Yaşında?

Bir dönem yer aldığı Hepsi 1 grubuyla gündeme damgayı vuran Cemre Kemer’in kim olduğu, yaşı, memleketi merak ediliyor. Zayıflığı ve kaslarıyla dikkatleri üzerine çeken Cemre Kemer, anne oldu. Kızı Karla’yı kucağına alan Cemre Kemer’in 1 kız çocuğu var. Cemre Kemer 17 Şubat 1985 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. 36 yaşında olan Cemre Kemer, Kova burcudur. Cemre Kemer ilk olarak çeşitli müzik kliplerinde ve reklamlarda yer almıştır. Şan eğitimi de alan Cemre Kemer, Hepsi 1 grubu adını verdikleri bir kız grubunda şarkıcı olmuştur. Hepsi 1 grubundaki diğer grup üyesi arkadaşları olan Yasemin Yürük, Eren Bakıcı ve Gülçin Ergül ile Hepsi adındaki tv dizisinde de oynamıştır. Cemre Kemer 8 senedir birlikte olduğu sevgilisi Emir Medina ile sürpriz bir şekilde 24 Aralık 2020’de evlenmiştir. Cemre Kemer’in boyu 168’dir ve 44 kilodur.