Karşılıksız, geri ödemesiz veriliyor! Tüm emeklilere 2000 TL ek ödeme yapılıyor! SSK, BAĞKUR, memur emeklisi alıyor!

Emekliler özellikle düşük maaşları nedeniyle son yıllarda geçim sıkıntısı Yaşadıklarını çok sık dile getiriyor. Emekliye ek ödeme imkanları sayesinde vatandaşlar rahat bir nefes alma şansı elde ediyor

Ekonomi 22.11.2021 - 10:20 22.11.2021 - 10:20 Volkan Arık

Koronavirüs salgını sonrasında tüm dünyada ekonomik krizler baş göstermeye başladı. Uzun yıllar boyunca çalışan herkes sonunda emeklilik hakkına ulaşmak istiyor. Ancak maalesef ki düşük emekli maaşları nedeniyle vatandaşlar emekli olsalar bile ekonomik anlamda bir rahatlamaya kavuşamıyor. 2021 yılının son ayları yaklaşırken hem emekliye zam oranları yakından takip ediliyor hem de bankalar tarafından verilen ek ödemeler... Bildiğiniz üzere 2018 yılından bu yana bankalar Emekliye promosyon ödemesi yapıyor. Peki hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? En yüksek emekli promosyonu veren bankalar hangileri?

Emekli vatandaşların bütçesine katkı sağlayan banka promosyon ödemeleri Yıl sonuna kadar devam ediyor. Özellikle en yüksek promosyon veren bankalar vatandaşlar tarafından da sık sık arama motorunda araştırılıyor. Birçok banka aslında promosyon sürecini geçtiğimiz aylarda tamamlamıştı. Ancak hala promosyon ödemesi ne devam eden bankalarda var. O bankalardan biri İş Bankası oldu. İş Bankası emekli promosyon ödemeleri ne zaman yaptı ve yılın son aylarında emekliye büyük bir müjde verdi. İş Bankası'nın zamlı promosyon ödemeleri de Son Günlerin en çok merak edilen ve araştırılan konuları arasında yer aldı. Peki İş Bankası emekli promosyonu başvuru şartları neler? İş Bankası ne kadar emekli promosyonu veriyor?

karsiliksiz-geri-odemesiz-veriliyor-tum-emeklilere-2000-tl-ek-odeme-yapiliyor-ssk-bagkur-memur-e-3

İŞ BANKASI'NDAN EMEKLİYE BÜYÜK FIRSAT

Emekliye ödeme konusunda çok sık sürpriz yapan İş Bankası cep yeni bir kampanyaya daha imza attı. Emekli promosyon fırsatlarını Geçtiğimiz günlerde güncelleyen İş Bankası'nın ödemeleri 2.000 TL'ye kadar yükseltildi. İş Bankası maaşa göre yaptığı promosyon ödemelerinde en yüksek 2000 TL ödüyor. Bunun yanında emekli vatandaşlara özel olarak avantajlı kredi ve kredi kartı kampanyaları da sunuyor. Yani iş bankasının emekli promosyonu fırsatlarından yararlananlar aynı zamanda kredi ve kredi kartı konusunda da daha cazip tekliflerle karşı karşıya kalıyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşma yapan İş Bankası, emekli maaşını taşıyan tüm vatandaşlara SSK, bağ-kur ve Emekli Sandığı fark etmeden promosyon veriyor. Hem yeni emekliler hem de halihazırda emekli maaşını başka bankadan almaya devam edenler bu promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Yıl sonuna kadar maaşınızı taşımanız ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü vermeniz durumunda sadece 3 gün içerisinde promosyon ödemesi hesabımıza geçiyor.

karsiliksiz-geri-odemesiz-veriliyor-tum-emeklilere-2000-tl-ek-odeme-yapiliyor-ssk-bagkur-memur-e-2

PROMOSYON TUTARI MAAŞA GÖRE DEĞİŞİYOR

İş Bankası'nın emeklileri ödediği promosyon tutarında ise ödenecek olan miktar maaşa göre belirleniyor. Emekli maaşı 1500 TL ye kadar olan vatandaşlar 1750 TL, 1500 TL 2.500 TL arasında olan vatandaşlar 1850 TL 2.500 TL ve üstü emekli maaşı alan vatandaşlar ise 2 bin TL emekli promosyonu alma hakkı kazanıyor. Promosyon ödemeleri için başvuru işlemleri İş Bankası şubelerinden yapılabiliyor. Halihazırda emekli maaşı alan vatandaşlar hemen üçgen içerisinde promosyon ödemesi alabilirken Yeni emekli olan vatandaşlar ise ilk maaşlarını aldıktan sonra promosyon ödemeleri banka hesaplarına yatıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@