Kart Kullananlara, Banka Hesabı Olanlara Son Dakika Kampanya, 5000 TL ile 50000 TL Arasında Ödeme Verilecek

Kart Kullananlara, Banka Hesabı Olanlara Son Dakika Kampanya, 5000 TL ile 50000 TL Arasında Ödeme Verilecek. Yapılan bu kampanya ile detaylar belli oldu. İşte haber...

Ekonomi 29.08.2021 - 20:00 29.08.2021 - 20:00 Vural Pars

Banka kartı kullanan kişilere 5000 TL ile 50 bin TL arasında kefilsiz ve kimliksiz bir şekilde kredi imkanı sunuluyor. Yeni başlatılan bu kampanyada eğer bir bankada hesabınız varsa veya bankanın bir bankamatik kartını kullanıyorsanız Kredi puanımız da uygun olması durumunda 5.000 TL ile 10.000 TL arasında sizlere kredi verecek bankalar bulunmaktadır. Verilecek olan bu krediler de bankalar 36 ay vadeye kadar müşterilerine ihtiyaç kredisi olarak hizmet sunmaktadır.

Sizler de eğer banka kartı kullanıyorsanız ve ihtiyacınız 5000 TL ile 50 bin TL arasında ise kefilsiz ve kimliğinizi de vermeden banka şubelerine gitmeden kredi başvurusu yapabileceksiniz. Başlatılan bu kampanya da sizlere ihtiyaç kredisi kampanyası politikalarına göre işlem yapılacak ve bu şekilde onay verilecektir.

Akbank 5 bin TL ile 50 bin TL arasında nakit imkanı sağlıyor

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 5000 TL ile 50 bin TL arasında nakit imtihanından faydalanabileceklerdir. İhtiyaç kredisi başvurusu olarak yapacağınız bu kredi başvurusunu SMS atarak veya internet sitelerine girerek iş hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. Bankanın en çok kullanılan kredi başvuru yöntemlerinden bir tanesi ise kendi banka hesabı olan müşterilerine sunmuş olduğu Akbank direkt uygulaması üzerinden verilen kredi kampanyasıdır. Verilen bu Kredi kampanyasına uygun olan müşteriler Akbank direkt uygulamasına girerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve 36 ay vadeye kadar kredilerine kullanabilirler. Hiçbir şekilde banka şubelerine gitmeden onaylı tutardaki kadar kredinizi hemen hesabınıza yatıracaksınız.

Denizbank'ta 50.000 TL'ye kadar SMS ile onay veriyor

Denizbank üzerinden en çok kullanılan Kredi kampanyalarını başında sms kredi kampanyası gelmektedir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak 3280 numarasına bu mesajı gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucunu verecek ve onaylanan Kredinizin ne kadar olduğunu göreceksiniz. 

1605421232627-kredi (2)

Ziraat Bankası üzerinden online kredi kampanyası

Ülkemizin kamu bankası olan Ziraat Bankası internet bankacılığı kullanan kendi müşterilerine 5000 TL ile 50 bin TL arasında şartsız bir şekilde kredi onayı vermektedir. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan müşteriler Ziraat Bankası mobil uygulamasına girerek krediler menüsüne gelip buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Yapılacak olan başvuru sonrasında banka değerlendirmeye kısa bir süre içerisinde yapacak ve sizlere hemen Kredi sonucunu söyleyecektir. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler Ziraat Bankası müşterisi olması durumunda düşük faiz oranları ile birlikte bu kredilerden yararlanabileceklerdir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@