Kasaba dizisi Okan Yalabık, Ozan Dolunay ve Özgürcan Çevik'li kadrosuyla şimdiden merak uyandırdı.

Son olarak ekranlara kalite katan Hekimoğlu dizisinde Orhan karakteri ile gelen ve eğlenceli anlar yaşatan Okan Yalabık yeni dizisi Kasaba ile dönüyor.

Ünlü Komedyen Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Veriyor Ünlü Komedyen Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Veriyor

Başrollerinde Okan Yalabık, Ozan Dolunay ve Özgürcan Çevik'in yer alacağı Kasaba dizisi şimdiden büyük merak uyandırdı. Netflix'te yayınlanacak Kasaba dizisinin yönetmen koltuğunda Seren Yüce oturacak. 

Ypaımcılığını Bir Film'in yapacağı Kasaba dizisinin çekimlerinin yakında başlıacağı öğrenildi. Senaryosunu Deniz Karaoğlu ve Doğu Yaşar Akal'ın yazdığı Kasaba dizisinde başarılı oyuncu Okan Yalabık, genç isim Ozan Dolunay ve Şevkat Yerimdar yapımlarının başarılı oyuncusu Özgürcan Çevik yer alacak..

Kasaba dizisi konusu ne? Kasaba dizisi oyuncu kadrosundaki iddialı ve birbirinden başarlı isimlerle şimdiden büyük merak uyandırdı. Okan Yalabık ve Özgürcan Çevik'i beraber izleme fırsatı bulacak izleyiciler şimdiden diziyi araştırmaya ve merakla beklemeye başladı. 

Kasaba Dizisi Konus Ne?

Annelerinin ölümü sonrası memleketlerinde bir araya gelen iki kardeş ve çocukluk arkadaşları kaza yapar. Kaza sonrası aracın bagajında büyük bir para bulurlar.