TRT1 ekranında kısa süre önce başlayan Kasaba Doktoru dizisi reytingleri ve açıklamaları ile tartışma yaratmıştı ki, durumu belli oldu.

Ozan Akbaba’nın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki efsane İlyas Çakırbeyli karakterinden sonra, ekrana döndüğü Kasaba Doktoru, bir kesim tarafından beğenilirken başka bir kesim tarafından ise eleştirilmeye doyulmamıştı ki "final" kararı açıklandı.

Tartışma konusu olan Kasaba Doktoru dizisi 13. bölümü ile 1 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00’da izleyicilerine veda ediyor.

Ancak dizinin yaşanılan reyting kaygısının ardından eylül ayında maceranın kaldığı yerden devam edeceği, ekibin de 1-2 ay kadar dinleneceği ve aslında bu aranın da daha geniş bir izleyici kitlesini kendisine çekmesi yönünde bir hazırlık olacağı açıklandı.

1 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00’de sezon finaliyle ekranlara gelecek dizide ise;

Kasaba Doktoru 6. bölüm izle tek parça! Kasaba Doktoru son bölüm full izle! - Magazin Haberleri

Hakan, Erol Bey’in ameliyatı hakkında aldığı sürpriz kararla geri dönerken ekip böyle bir ameliyatın altı saatte yapılabileceği konusunda tartışmaya başlayacak ancak ortak amaç etrafında güçlerini birleşecek.

Bu arada Leyla, Mediha ile ilgili öğrendiği sırrı Ömer’e söyleyemediği için ondan uzak durmaya başlarken de Mine’nin ameliyat ile ilgili tüm kaygılarına rağmen Hakan’a destek vermesi aralarındaki bağı kuvvetlendirecek.

Yasak Elma'da Ayrılan Ayrılana! Üç İsim Birden Diziden Gitme Kararı Aldı! Yasak Elma'da Ayrılan Ayrılana! Üç İsim Birden Diziden Gitme Kararı Aldı!

Finalde ise Hakan’ı bir seçim yapmaya zorlayan Arzu ve Yalçın kaybedecek.