Zincir marketteki kırmızı et fiyatları kasaplardan %50 daha ucuz! Kıyma ve kuşbaşındaki indirim Ramazan Ayı boyunca geçerli. Güncel et fiyatlarını duyunca sizler de şaşıracaksınız. İşte detaylarıyla birlikte kırmızı et satın almak isteyen vatandaşları sevindiren gelişme...

Kırmızı et fiyatlarına gelen indirimle birlikte Ramazan Ayı'nda vatandaşlar ucuz etin tadını çıkarıyor. Özellikle de yapılan açıklama sonrasında kuşbaşı ve kıymanın kiloluk fiyatı ortaya çıktı. Kasap ve diğer marketlerle kıyaslandığında arada uçurum fark var. 

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Tarım Kredi Marketlerde Et Fiyatı Ucuzladı!

Tarım Kredi marketlerdeki et fiyatının ucuzlaması büyük ses getirdi. Kuşbaşının kilosu 150 TL'den satılırken kıymanın ise 140 TL'den satıldığı belirtiliyor. 1 kiloluk paketler ile satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Bu da Ramazan Ayı'nda sabitlenen ve indirimli hale getirilen fiyatlar olduğu için vatandaş tarafından olumlu karşılandı.

Kasaplarda 150 TL Daha Pahalı!

Kasaplardaki et fiyatları ise 300 TL'yi bulabiliyor. Kiloluk kıymanın bu kadar zamlı satılması ise vatandaşları Tarım Kredi marketlerine yönlendirmekte. Kırmızı et fiyatlarında atılan bu adımın Ramazan sonrası nasıl şekillenceği ise merakla bekleniyor.