Bim dev indirime giriyor. Bim 1 Kasım pazartesi itibariyle dev indirime giriyor. Peki Bim'de hangi ürünler indirimde. Kasım Ayı Bereketi ile Geliyor! BİM 1 Kasım Kataloğunda Yok Yok! Hangi Ürünler İndirimde.

1 Kasım 2022 tarihinden itibaren BİM marketlerinde birçok ürün indirimde olacak. Vatandaşların merakla beklediği indirim kataloğunda hangi ürünler ne kadara olduğu ise araştırılmaya başlandı. İşte detaylar…

Binlerce vatandaş BİM’ in indirimlerini yakından takip ediyor. Önümüzdeki haftadan itibaren geçerli olacak BİM aktüel ürünler kataloğunda birçok temizlik ve gıda ürününde indirim olacak. Öte taraftan katalogda yer alacak ürünler araştırılmaya başlandı. Hangi ürün ne kadar ve katalog ne zamana kadar geçerli olacak merak konusu oldu. 

Kasım Ayı Bereketi ile Geliyor!

Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır? Aşırı terleme nedir? Belirtileri nelerdir? Tedavisi var mıdır?

Kasım ayı bereketi ile geliyor deyimi oldukça yerinde görünüyor. Türkiye’ nin en büyük market zincirlerinden olan BİM’ in gelecek hafta geçerli olacak aktüel ürünler kataloğu yayımlandı. Yayımlanan katalogda birçok temizlik ve gıda ürünlerinde indirimin olduğu görülmektedir. Dolayısı ile vatandaşlar yakından takip ettikleri katalogda hangi ürünlerin yer aldığını merak ediyor.

Küresel piyasalarda yaşanan ekonomik kriz bugün ülkemizde de derin bir şekilde hissediliyor. Öte taraftan en büyük ithalat bölgemiz olan Avrupa Birliği üyesi ülkelerde de enerji krizinin yaşanması ile ekonomik krizin daha da derinden hissedildiğini ifade edebiliriz. Dolayısı ile böylesi bir ortamda vatandaşlar indirimleri yakından takip ediyor. Bu kapsamda BİM’ in aktüel ürünler kataloğunu vatandaşlar araştırmaya başladı. 

BİM 1 Kasım Kataloğunda Yok Yok! Hangi Ürünler İndirimde!

Günümüzde birçok ülke yüksek enflasyon ile mücadele ediyor. Türkiye’ de bu konuda enflasyon ile mücadele eden ülkeler arasında yer alıyor. Bu kapsamda her gün yeni bir ürüne zam haberleri geliyor. Dolayısı ile hem gıda hem de temizlik ürünleri gibi temel ihtiyaçların karşılandığı ürünlerde indirimin olduğu BİM kataloğu yakından takip ediliyor. 

BİM, 1-4 Kasım 2022 tarihinde geçerli olacak aktüel ürünler kataloğuna baktığımız zaman: Tablet damak çikolata 16,50 TL, Nesguik muzkare ile çilekkare lezetti 29,50 TL, Nesguik 6’lı kakaolu süt 35,50 TL, reçel çeşitleri 22,50 TL, kakaolu fındık kreması 32,00 TL, mısır patlağı 10,50 TL, bisküvi çeşitleri 23,50 TL, tuzlu bisküvi 17,50 TL, çilek ve portakal soslu bisküvi 14,50 TL, erişte çeşitleri 15,50 TL, salata soslu Fransız usulü ile sezar sos 17,50 TL, ton balığı 45,50 TL, mısırlı ve fasulyeli ton balığı 22,50 TL, bademli gofret topları 9,50 TL, trileçe 27,50 TL, organik bakliyat çeşitleri 32,50 TL, donuk ürünler içinde soslu piliç kanat 42,50 TL, sardalya fileto 28,50 TL, halka kalamar 55,00 TL, Cheddar dolgulu piliç köfte 42,50 TL, delüks karides 49,50 TL, perfetto pizza 69,50 TL, çıtır toplar 29,50 TL ve çıtır çubuk patates 44,50 TL yer alıyor. 

Katalogda yer alan diğer ürünlere göz attığımızda: Antep fıstıklı beyaz çikolatalı kurutulmuş çilek draje 24,50 TL, yer fıstığı kreması 39,50 TL, organik bakliyat çeşitleri 32,50 TL, Doypack sıvı sabun 15i75 TL, doypak yumuşatıcı 25,50 TL, blume bature 6’ lı kağıt havlu 25,00 TL, blume natüre 8’li 22,75 TL ve çilek ya da portakal soslu bisküvi 14,50 TL gibi ürünlerin yer aldığını görüyoruz.BİM 1-4 Kasım 2022 tarihlerinde geçerli olacak aktüel ürünler kataloğunda hem gıda hem de temizlik ürünlerinde ciddi indirimlerin yapıldığını ifade edebiliriz. Dolayısı ile 1 Kasım Salı gününden itibaren geçerli olan indirimden müşteriler Türkiye’ in dört bir yanında olan BİM marketlerinden yararlanabilecek. Geçerli tarihlerde yapılacak alışverişlerde ürünlerin indirimli fiyatlarından ihtiyaçlarını giderecek.