Kasım Sonu Süre Doluyor! İsteyen 32.000 TL ödeme alıyor!

Kasım sonuna kadar uzatıldı! 32.000 TL tutarındaki nakit ödemeleri almak istiyorsanız ve de başvuruları kaçırdıysanız, üzülmeyin. Süreç ay sonuna kadar uzatıldı! Başvuru sonrasında para, IBAN numaralarına yatırılıyor!

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Kasım ayı itibari ile başlayan nakit ödemeli kredi kampanyasında, son günlere yaklaşıldı. Aslında ilk açıklama kapsamında verilmiş olan haberlere göre 32.000 TL tutarındaki kredi kampanyası, yalnızca iki hafta gibi bir süre içerisinde geçerliydi. Ancak vatandaşların nakit ihtiyaçlarını giderebilmeleri için ihtiyaç duymuş oldukları bu rakam kapsamında vermiş oldukları yoğun rekabet nedeniyle başvuru süresi uzatıldı ve kasım Ayı’nın sonuna kadar başvurularınızı yapabileceğiniz şekilde yeniden bir düzenleme ortaya konuldu.

Bilindiği gibi 2022 yılının sonlarına yaklaştığımız bugünlerde nakit ihtiyaçları hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde gündeme gelebilmektedir. Bu durumda nakit ihtiyacı içerisinde bulunan vatandaşlar ve banka müşterileri, ihtiyaçlarını hemen gidere bilmek adına hızlı bir şekilde nakit ödemeli kredi kampanyalarını yakından takip etmektedir. Bahse konu olan bu kampanya için 32.000 TL tutarındaki krediye başvura bildikten sonra hemen geri ödeme seçeneklerinde da 36 ayı varan vade seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Başvurularınız olumlu olarak değerlendirildikten sonra ise 32.000 TL tutarındaki paralar IBAN numaralarınıza yani banka hesaplarınıza doğrudan yatırılır. Bu sayede sizlerin herhangi bir şekilde banka şubesine gitmesine gerek kalmaz. Akbank ve de Denizbank tarafından geliştirilmiş olan bu nakit ödemeli kampanyayı hemen değerlendirebilir ve son günlerden faydalanabilirsiniz.