Cem Uzan uzun süredir konuşulan ihalelerden yüzden alma konusunu bu defa adres göstererek iddia etti.

"AKP 400 milyar doları Katar'da saklıyor" diyen Genç Parti kurucusu Cem Uzan, AKP'nin 20 yılda verdiği tüm ihalelerden yüzde 25 komisyon aldığını iddia etti.

Bizim TV'de, Şaban Sevinç'in konuğu olan Genç Parti kurucusu Cem Uzan, "AKP'nin 20 yıl iktidarında elde ettiği 400 milyar doları Katar'da sakladığını" açıkladı.

Çaya Zam Geldi Sosyal Medya Kahkahaya Boğuldu! Erdoğan'ın Çayları Geri Topladı! "Çayı Geri Ver" Videosu Gündem Oldu! Çaya Zam Geldi Sosyal Medya Kahkahaya Boğuldu! Erdoğan'ın Çayları Geri Topladı! "Çayı Geri Ver" Videosu Gündem Oldu!

"AKP verdiği tüm ihalelerden %25 komisyon alıyor" diyen Uzan, "Bunu herkes biliyor. Paralar da Katar’da" şeklinde kesin bir söylemde bulundu.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun dile getirdiği, ABD'ye paravan vakıflar aracılığıyla ulaştırılan paralar hakkında "AKP için çerez parası" diyen Uzan sözlerini "Türkiye’nin serveti 20 yıldır harcandı! Aynı Osmanlı’nın yaptığı gibi saraylara harcandı" açıklaması ile sürdürdü.

Cem Uzan, önümüzdeki seçimlere ilişkin de "Genç Parti olarak Cumhurbaşkanı adayımızla tek başımıza seçime giriyoruz" dedi. "Ali Babacan'ın, Abdüllatif Şener'in olduğu bir yerde (Millet İttifakı) Genç Parti'nin olması imkansız" dedi.