Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın güncel kredi ve finansman seçenekleri yenilendi. Faiz oranı düşük ve vade sayısı yükselmiş kredi paketleri sizleri bekliyor. Üstelik seyahattan kiraya ve eğitime kadar pek çok finansman seçeneği mevcut. İhtiyaç krediniz katılım bankasında...

Katılım Bankası'na gelen pek çok müşteri, önemli ihtiyaç kredisi kampanyalarını değerlendirebiliyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası da bunu yaptı ve finansman seçeneklerini artırdı. Pek çok ihtiyaç durumu için kredi çekebileceksiniz. Üstelik faiz oranıyla birlikte vade sayısını da ona göre düzenledi. Böylelikle anlık olarak kredi çekmeniz gerektiğinde veya belirlenmiş bir program için kredi ihtiyacı duyduğunuzda başvuru yapabileceksiniz.

Hangi Kredi Seçenekleri Mevcut?

Finansman seçenekleri bakımından hangi kredi paketleri sunuluyor bunlara bir göz atalım. Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın yaptığı duyuruda yeni eklenen ve henüz pek çok müşterinin haberdar olmadığı finansman seçenekleri: ‘Hac/Umre Finansmanı’, ‘Eğitim Finansmanı’, ‘Seyahat Finansmanı’, ‘Tekne Tüketici Finansmanı’ ve ‘Kira Finansmanı’ olarak belirtildi. Resmi internet sitesi üzerinden veya mobil uygulama aracılığıyla da daha fazla finansman seçeneğine erişim sağlayabilirsiniz.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

bankadan-yuklu-miktarda-para-cekmek-icin-ne-yapmali-700x394

Vade Sayısında Düzenleme Yapıldı

Kredi çekecek olanlar için 36 aya varan vade düzenlemesi ön plana çıkıyor. Dilediğiniz şekilde ister 12 ister 24 ve isterseniz de 36 ay vadede kredi ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Faiz oranlarının ise %2,19'dan başlayacağı yönünde bir açıklama yapıldı. Güncel olarak krediye başvuru imkanının yanı sıra başvuru belgelerine yönelik bilgi almak isterseniz de şubelere gitmek veya online olarak sorunuzun çözümünü almak mümkün. Önümüzdeki günlerden itibaren finansman seçenekleri bol olan bir Kuveyt Türk Katılım Bankası ile karşılaşıyorsunuz.