Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'in konuşması sosyal medyada alay ve tepki konusu olmuştu. Oyuncu Burcu Özberk'de Pınar Deniz'e tepki gösteren bir tweeti beğendi!

Dün gerçekleşen Altın Kelebek Ödül Töreni'ne ünlülerin birbirinden çirkin kıyafetleri ve Yargı dizisinin oyuncularının yaptıkları anlamsız konuşmalar damga vurdu.

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde şüphesiz en büyük antipatiyi yine Yargı dizisinin başrol oyuncuları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu topladı. Pınar Deniz hem kötü kıyafeti hem de anlamsız konuşması ve tavırıyla sosyal medyada tepki ve alay gördü. Daha önce de yıldızı son dnemde parlayınca basın mensuplarına saldıran Kaan Urgancıoğlu'da törendeki konuşması ve tavırlarıyla sosyal medyada bir başka alay konusu olan ve antipati toplayan kişi oldu.

Oyuncu Burcu Özberk'ten olay beğeni! Sosyal medyada Pınar Deniz konuşması ile gündem olurken Özberk'ten olay bir beğeni geldi. Özberk, Pınar Deniz hakkında atılan bir tweeti kendi hesabından beğendi. Tweette sadece alay değil Deniz'in ikiyüzlülüğüne de dikkat çekiliyordu.

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

İşte o tweet;

p33_514

"Bu videodan sonra kadını bir googlelayayım dedim, bahsettiği film Kanlı Elmas filmiymiş. Çocukların elmas için hayatlarının heba oluşunu görmüş o filmde. Peki Pınar Deniz ünlü olunca ne yapmış biliyor musunuz? Bir mücevher markasının yüzü olarak Cannes Film Festivali'ne gitmiş."