Kayıp adamla ilişkisi çıktı dini sohbetler yapıyorduk diye savundu! Müge Anlı'dan "Güzin abla mısın sen" tepkisi

Müge Anlı'nın son bölümünde yine ilginç olaylar yaşandı. Kayıp olan adamla ilişkisi çıkan kadın kendisini dini sohbetler Yaptıklarını söyleyerek savundu.

Televizyon 14.06.2021 - 18:41 14.06.2021 - 18:45 Volkan Arık

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp evli adamla ilişkisi olduğu ortaya çıkan kadın canlı yayına bağlanarak dini sohbetler ettiklerini ve desteklerini söyleyince Müge Anlı adeta çileden çıktı. Kadına sert tepki gösteren Müge Anlı, “Ya siz utanmıyor musunuz? Evli adam dertleşemez seninle… Nesin sen Güzin Abla mısın?” dedi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 14 Haziran son bölümde yaklaşık 1 hafta önce Gebze'de ortadan kaybolan 37 yaşındaki cesur Bölükbaşı aranıyor. Bölükbaşı'nın ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak kayıp adamın eşinden sık sık şiddet gördüğünü hatta bıçaklandığını öne sürdü. Şüpheli şekilde ortadan kaybolan adamın bir cinayete kurban gittiği yoksa intihar mı ettiği araştırılıyor. Ancak bu sırada kayıp adamla ilişkisi olduğu iddia edilen kadın telefonla canlı yayına bağlanınca Müge Anlı çılgına döndü.

“DİNİ SOHBETLER EDİYORDUK DERTLEŞİYORDUK”

Kayıp Cesur Bölükbaşı'nın eşi sevda Bölükbaşı da bugün canlı yayına katılan isimler arasındaydı. Eşine şiddet uyguladığı yönünde ortaya atılan iddiaları ve deden Sevda Bölükbaşı, Cesur Bey'in 6 aydan bu yana kendisini aldattığını öne sürdüğü nokta bu sırada Cesur Bey ile ilişkisi olduğu iddia edilen kadın da telefonla canlı yayına bağlandı. Cesur Bölükbaşı ile ilişkisi olduğunu kabul eden genç kadın, bu ilişkinin Bir gönül ilişkisi değil sadece dini sohbetler üzerine bir ilişki olduğunu ve dertleştiklerini söyledi.

kayip-adamla-iliskisi-cikti-dini-sohbetler-yapiyorduk-diye

KOMŞUNUN İNTERNETİNİ BAĞLARKEN TANIŞTILAR

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına telefonla bağlanan kadın Cesur Bölükbaşı ile komşusunun internetini bağlarken tanıştıklarını daha sonra da telefonla konuşmaya dertleşmeye başladıklarını söyledi. Poğaça yemek için gittiğinde ise Cesur Bey'in boynundaki tırnak izlerini gördüğünü söyleyen kadına Müge Anlı sert tepki gösterdi.

G”ÜZİN ABLA MISIN SEN?”

Müge Anlı genç kadının bu sözleri üzerine çılgına dönerken aynı zamanda kadının rahat tavırlar sergilemesi üzerine ağzına geleni söyledi. Ünlü sunucu, “Ya siz utanmıyor musunuz? Ne konuştunuz komşuya internet bağlamaya gelen adamla? Evli adam dertleşemez seninle… Nesin sen Güzin Abla mısın?” diyerek tepki gösterdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@