Twitter'da bir kadın kaybı daha aranıyor. Dicle adındaki genç kızın fotoğrafı yayınlanarak en son Sinan Yorulmaz adında biri ile birlikte olduğu iddia edildi.

Twitter'da Kardelen adlı bir hesap arkadaşlarının kayıp olduğunu yayınlayarak yardım istedi.

Sosyal medyada bir kayıp vakası daha! Twitter'da Dicle adındaki genç kızın kayıp olduğu iddia edildi.

Sosyal medya sitesi Twitte'da Kardelen isimli neledrakc kullanıcı adlı bir hesap Dicle adındaki arkadaşlarının kayıp olduğunu iddia ederek yardım istedi.

Dicle'nin son olarak Sinan Yorulmaz adlı bir genç ile birlikte olduğu en son onunla yemek yerken Instagram kullanıcı adı "siinannyorulmazz06" olan Sinan adlı genç adamın Instagram hesabından fotoğraf atıldığı iddi edildi.

İşte o fotoğraf;

E8Q7-vgXoAEb2r4

Kardelen isimli hesap twitter hesabından;

"KAYIP  Arkadaşımız Dicleden dün gece saat 1'den beri haber alamıyoruz. Ailesini arayıp yolda olduğunu söyledikten yarım saat sonra aradıklarında telefonu kapalıymış. Aşağıda dün gece çekildiği fotoğrafı var. Arkadaşımızı bulmamıza yardım etmek için bu tweeti yayabilir misiniz?" diyerek bu fotoğrafı paylaştı.

Hesap ayrıca "En son Sinan Yorulmaz isimli biriyle birlikte yemek yedikleri biliniyor konum İSTANBUL. Bu kişiye de ulaşamıyoruz, mesajlarımıza cevap vermiyor. Yan yana olduklarından şüpheleniyoruz. Kişinin fotoğrafları da bunlar." diye yazarak şu fotoğrafları paylaştı;

E8RCSphXoAUWZqNE8RCSpoWEAAXPpZ

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

YALAN ÇIKTI!

Kardelen adlı Twitter hesabı kısa süre içinde hesabını gizliye aldı ve tweeti sildiği öğrenildi. Twitter'da "sanırım kız ve çocuk uyandı ve telefonlarına baktılar. Bu hesata görünen o ki reklam yapmaya çalıştı. hesabı gizliye aldığına göre"