Kazakistan'a yasak bölgelerin üzerinden geçmesi için özel izin alınması planlanıyor

Kazakistan Savunma Bakanlığı, "Devletin hizmet standardını onaylamak üzerine" departman başkanının bir taslak emri hazırladı. Kazakistan Cumhuriyeti Devlet Güvenlik Teşkilatı ve ulusal güvenlik kurumları ile koordinasyondan sonra sınırlı bölge ve kısıtlı

Dünya 20.01.2019 - 14:40 04.05.2021 - 04:26 İlan35
Kazakistan Savunma Bakanlığı, "Devletin hizmet standardını onaylamak üzerine" departman başkanının bir taslak emri hazırladı. Kazakistan Cumhuriyeti Devlet Güvenlik Teşkilatı ve ulusal güvenlik kurumları ile koordinasyondan sonra sınırlı bölge ve kısıtlı uçuş bölgeleri toprakları üzerinde özel bir izin verilmesi. Savunma Bakanlığı basın servisi.

“Bu proje 15.04.2013 tarihli Kazakistan Cumhuriyeti Kanununun 10 uncu maddesinin 1. fıkrasına ve 15 Temmuz 2010 tarihli“ Devlet Hizmetlerine ”göre 15 inci maddeye ve“ Kazakistan Cumhuriyeti hava sahasının kullanımı, alt fıkra ve havacılık faaliyetlerinin kullanılması ”15 - bir açıklamada söyledi.

Belgede, sınırlı alanların ve sınırlı uçuş bölgelerinin topraklarında uçuş izni alma emrinin düzenlenmesi ve düzenlenmesi amaçlanıyor.

Son Haberler Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@