Gönüllerde ayrı bir yere sahip olan Keanu Reeves sosyal medyayı sallamıştı. İşte o açıklama ve Keanu Reeves’ın perde arkası.

Keanu Reeves hakkında çok çarpıcı bilgiler paylaşıyor olacağız bu haberle ilgili olarak ancak öncelikle son günlerde sosyal medyada gündem olmasının hikayesini ve ardından gelen sevimli cevabını paylaşıyoruz gönlümüzün sultanının.

Başarılı ismin yer aldığı bir fotoğraf sosyal medyada “Üzgün Keanu” başlığı ile paylaşılmış ve çok fazla komik paylaşımlara sebep olmuştu. Keanu Reeves ise bu paylaşımlardan sonra “Yalnızca bir sandviç yiyordum. Düşünüyordum. Başımdan geçen bazı olaylar vardı, acıkmıştım" diyerek açıklama yaptı.

Ve Engelliler Üzerinden Promosyon! Bankalardan Promosyonları Kimler Aldı? Ne Kadar Aldılar? Ve Engelliler Üzerinden Promosyon! Bankalardan Promosyonları Kimler Aldı? Ne Kadar Aldılar?

Özel isim bu açıklaması ile aslında birçok şey anlatıyordu hakkında tabi ki bilgi sahibi olan anlar bu durumu.

media

Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, fotoğrafı hayatlarının en karanlık anlarına benzeterek çeşitli paylaşımlarda kullandı ancak 2010 yılına ait bu karenin arkasında neler var ve gerçekten de Reeves’ın hayatının en karanlık zamanları olduğunu bilerek yapmadı bunu.

Filmlerinden ziyade yaptıkları ve naifliği ile gönlümüzün sultanı olan Kanadalı oyuncu Keanu Reeves, daha önce hayatındaki Will Smith faktörünü anlatmıştı ve Will Smith’in reddettiği Matrix’in önemi nedeni ile kendisine teşekkür etmişti.

2 Eylül 1964, Lübnan doğumlu olan Kanadalı oyuncu hayatında gerçek anlamda çok karanlık zamanlar yaşayan özel bir isim. Yapımcı, yönetmen ve müzisyen olan başarılı ismin şöhret basamaklarını Kanada’dan Amerika’ya tırmanması elbette ki kolay olmadı ancak bunlar yaşadıklarının yanında hiçbir şeydi.

Keanu Reeves'ı bilenlerin haberi vardır; oyuncunun üç kız kardeşi var ve Kim adındaki kız kardeşi lösemi olduğu için de tüm bakım ve sorumluluğunu uzun zamandır Keanu Reeves üstlenmiş durumda.

resized_1c8fa-241fb94f4

Ancak oyuncunun asıl karanlık hikayesi eşi ve çocuğu. Hayatımıza girdiği Matrix serisinin ilk çekildiği ve gösterime girdiği yıllarda yani 1999/2001 arasında yıkımı yaşıyor Reeves.

Ancak filmin çekimleri henüz bitmişti ki Keanu Reeves’in kız arkadaşı Jennifer Syme ölü bir bebek dünyaya getirdi. Bu yıkımı henüz atlatamamıştı ki Jennifer Syme Nisan 2001’de aşırı doz alkol ve uyuşturucu sebebi ile bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Yani Keanu Reeves yaklaşık bir yıl içerisinde hem çocuğunu hem sevgilisini kaybetmiş olarak artarda iki yıkım yaşadı. Tek iyi tarafı Matrix tutmuştu ve devamını çekmek için Keanu Reeves’inn tutunduğu bir dal, itici bir kuvvet olmuştu.

Sonuç itibari ile 2010 yılında çekilen o kare, durumuna uygun olarak sosyal medyada, kullanıcılar tarafından “hayatlarının en karanlık anlarına benzeterek” espri konusu oldu ancak Keanu Reeves o karanlık dönemi zaten yaşamıştı ve seneler sonra olsa bile bizce bu kareye yansımıştı.

keanu-reeves-sosyal-medyada-paylasilan-fotografiyla-ilgili-konustu-acikmistim-955672-5