Kefaret Ahmet Öldü Mü? Yurdaer Okur Kefaret Dizisinden Ayrıldı! Yeni Dizisi Başlıyor!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Kefaret'ye Ahmet ölecek mi? Yurdaer Okur yeni projesi ile sözleşme imzaladı!

Dizi Haberleri 05.07.2021 - 21:56 05.07.2021 - 22:10 Ece Sahan

Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un başrolünde olduğu Kefaret dizisinde ayrılık haberi geldi!

Fox Tv'nin başarılı tadında draması Kefaret yeni bölümünde Ahmet karakterini canlandıran Yurdaer Okur'un ölmek üzere olduğu görüldü. Kefaret Ahmet diziden ayrılıyor mu? Kefaret Ahmet ölecek mi? Yurdaer Okur diziden ayrılacak mı?

Kefaret dizisi hem heyecanı hem kararında draması hem de komedisi ile son zamanlarda oldukça beğeniliyor. Ancak dizinin günün değişmesi final söylentilerini güçlendirirken yeni bir kötü haber daha geldi.

Kefaret dizisi yeni bölümünde Ahmet'in fenalaştığı görüldü. Kefaret 33. bölüm 2. fragmanında Ahmet ölüyor! Kefaret yeni bölümde Çocuklarla karavanda tatile çıkan Ahmet ıssız ormanda fenalaşır. Çocuklar Can, Elif ve Sude çığlıklar atar ancak ormanda kimse yoktur. Peki Ahmet ölecek mi?

YURDAER OKUR YENİ PROJESİNİ İMZALADI!

Başarılı oyuncu Yurdaer Okur yeni projesini imzaladı. Oyunculuğu ile oldukça beğenilen Yurdaer Okur'a proje teklifi üzerine teklif yağıyor.

Genel de dizilerde her zaman doktor karakterini oynayan Yurdaer Okur yeni projesinde de benzer bir rolü kabul etti görülüyor.

Neslican Tay'ın hayat hikayesinin anlatılacağı Demir Kadın filmi için imza atan Yurdaer Okur'un Kefaret dizisinden ayrıldığı iddia edildi.

Kefaret dizisi için final söylentileri de dolaşırken dizinin bileti gelecek bölüm reytinglerine bağlı olacak. Ancak Yurdaer Okur yeni sezon olursa dizide olacak mı yoksa ayrılacak mı kesin bir yanıt yok.

Kefaret dizisi son bölüm fragmanında Ahmet'in öldüğü gösterilirken, gidişatta o yönde. Yani Ahmet severler ayrılığa hazır olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@