Kefaret dizisi başrol değişti! FOX TV diziye finalden önce son şansını verdi, herkes şaşkın

FOX TV'nin kefaret dizisinde büyük değişim başlıyor. Düşük reytingleri nedeni ile günü değiştirilen dizide kadroda da büyük değişiklikler olacağı iddia ediliyor. Kefaret dizisi son dakika gelişmeleri.

Dizi Haberleri 28.06.2021 - 10:43 28.06.2021 - 10:44 Volkan Arık

FOX TV'de pazar akşamları yayınlanan Kefaret dizisi bu hafta ekrana gelmedi. Birçok izleyici ise kefaret bu akşam neden yok sorusunun yanıtını arama motorunda yoğun bir şekilde araştırdı. Ancak FOX TV tarafından daha önce yapılan duyuruya göre kefaret dizisi artık farklı bir gün ekranlarda olacak. Hafta içi ekrana gelecek olan ve daha fazla izleyici kitlesine ulaşmayı amaçlayan dizide Tek değişiklik de bu olmadı. Düşük reytinglere nedeni ile final tartışmaları da sık sık konuşulan kefaret dizisinin kadrosunda da önemli değişiklikler olduğu iddia ediliyor.

kefaret-dizisi-basrol-degisti-fox-tv-diziye-finalden-once-son-sansini-verdi-herkes-saskin-3

Kefaret pazar akşamları FOX TV ekranlarında izleyici karşısına çıkarken TRT 1'de yayınlanan teşkilat dizisinin başlaması ile birlikte reytinglerde büyük bir hüsran yaşamıştı. Özellikle yaz aylarında izleyici kitlesinin de düşmesi nedeniyle reytingleri dibe vuran kefaret final iddiaları ile gündeme gelse de Fox TV diziye bir şans daha vermişti. Mert Fırat Nurgül Yeşilçay gibi isimlerin başrollerini paylaştığı kefaret dizisinin önce günü değiştirildi ancak yapımcıların sadece bununla yetinmediği de öğrenildi. Alınan bilgilere göre kefaret dizisinde büyük değişim başlıyor kimse gördüklerine inanamayacak.

kefaret-dizisi-basrol-degisti-fox-tv-diziye-finalden-once-son-sansini-verdi-herkes-saskin

Başrol oyuncusu öyle bir değişti ki herkesin ağzı açık kaldı

FOX TV'de Kefaret dizisinin yeni fragmanları yayınlanmaya başlandı. Kefaret dizisi yeni yayın döneminde 1 Temmuz Perşembe gününden itibaren izleyici karşısına çıkacak. Gün değişikliği nedeniyle sosyal medya üzerinden de duyuru yapmaya çalışan FOX TV aynı zamanda yeni bölümü hakkında tüyoları da verdi. Kefaret dizisinde başrol oyuncusu öyle bir değişti ki ekran başında izleyenler bile tanıyamayacaksın. Mert Fırat'ın hayatı verdiği Sinan karakteri geçtiğimiz hafta ekranlara gelen bölümde vurulmuş ve ameliyata alınmıştı. Yeni bölüme ise Zeynep’in Sinan ile ilgili olarak “benim tanıdığım Sinan çoktan ölmüş” sözleri damga vuracak.

kefaret-dizisi-basrol-degisti-fox-tv-diziye-finalden-once-son-sansini-verdi-herkes-saskin-2

Mert Fırat diziden ayrılıyor mu?

Kefaret dizisinin final kararı alacağı son günlerde konuşuluyordu. Ancak diziye son bir şans daha verildi finalden önce bir kez daha denenmek istendi bu nedenle de gün değişikliği yaşandı. Mert Fırat daha önce yaptığı açıklamada final kararı alınması durumunda diziye veda edeceğini söylemişti. Ancak dizi devam kararı alınca ünlü oyuncunun da devam edeceği düşünülüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@