Fox'un sevilen dizisi Kefaret son bölümleriyle heyecan dorukta seyrediyor. Kefaret dizisinin yeni bölüm reklamında ayrılık sinyali verildi.

Fox'un sevilen dizisi Kefaret son bölümleriyle heyecan dorukta seyrediyor. Kefaret dizisinin yeni bölüm reklamında ayrılık sinyali verildi. Peki vurularak diziye veda edecek isim kim oluyor?

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur, Mert Fırat gibi isimlerin yer aldığı Kefaret dizisi son bölümü geçtiğimiz Pazar tüm heyecanı ile ilgiyle takip edildi. Kefaret dizisi 17. bölümünde hem komedi hem heyecan birlikte yer aldı. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise şok etti.

Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanan Kefaret dizisi bir çıkan bir düşen reytinglerle Pazar akşamları takip edilmeye devam ediliyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Arzu adeta herkese yine gücünü gösterdi. Ahmet ise yaptıklarının ödemeye başladı.

Sinan ve Ahmet Savaşı Başladı

Her şeyini kaybeden Ahmet, Zeynep'in yanına taşındı. Bu duruma ise Sinan oldukça bozuldu. Ahmet ve Sinan arasındaki çatışma izleyenlere gülümseten anlar yaşattı. Arzu ise Ahmet'in kendini sattığını öğrendikten sonra intikam yemini etti. Meltem'i ve çocuğunu kaçıran Arzu'nun planı ise daha büyük.

Kefaret 18. bölüm fragmanında ise Arzu yine başrolde yer aldı. Meltem ve çocuğunu kaçıran Arzu Cansu'yu almak ve Ahmet'ten intikam almak için ant içmiş durumda. Fragmanda operasyona giden Sinan'dan haber alınamazken, Zeynep, Arzu tarafından rehin alınır. Fragman da Zafer'in Zeynep'i hedef aldığı görülürken silah patlıyor.

Zeynep Ölüyor Mu?

Kefaret fragmanında silah patlıyor. Ancak ölen kim olacak? Fragmanda Zeynep'in Zafer tarafından nişan alındığı ardından ise silahın patladığı görülüyor. Ancak iddialara göre Sinan'ın gizli operasyonu Arzu'nun bu planına dahil olmaktı. O ateş eden Sinan mı? Sinan zaferi mi vuruyor? soruları yanıt beklerken bir başka iddia ise Ahmet'in Zafer'i vurduğu yönünde.

Kefaret 18. bölüm 2. fragmanında tüm soruların yanıt bulması bekleniyor. Ancak seyircinin yorumlarda Arzu'dan fena halde sıkılmış durumda olduğu görüldü.