Kefaret Final Tarihi Açıklandı! Ekranlara Bir Bir Veda Ediyorlar!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Kefaret final mi yapacak sorusu yanıt buldu. Kefaret final bölümü ne zaman?

Dizi Haberleri 20.06.2021 - 21:25 20.06.2021 - 21:26 Ece Sahan

Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur ve Mert Fırat'ın başrolünde yer aldığı Fox Tv'nin sevilen dizisi Kefaret final tarihi belirlendi. 

Geçtiğimiz sezon ekranlara merhaba diyen ve ilgi ile takip edilen Kefaret dizisinde sona gelindi. Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz, Özge Özacar, Hakan Yufkacıgil, Ayberk Aladar, Selcen Ezgi Dinçer, Göktan Okaty Göztepe, Ayşe Tunaboylu, Yusuf Atala, Lavinya Ünlüer, Bahar Ece Yılmaz gibi oyuncuların yer aldığı Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanan Kefaret dizisinde sona gelindi.

İlgi çekici konusu ve heycanlı ve eğlenceli bölümleri ile izleyenleri kendisine bağlayan Kefaret dizisi yeni sezonda devam edecek mi etmeyecek mi merak ediliyordu. Henüz sezon finaline de girmeyen dizi için final iddiaları yer alıyordu. 

Peki Kefaret dizisi bitecek mi?

Kefaret dizisi bugün yayınlanan 31. son bölümünde başarılı oyuncu Mert Fırat'ın canlandırdığı Sinan karkaterinin vurulması ile izleyicileri final korkusu sardı. Sinan ölecek mi, Kefaret final mi yapıyor soruları en çok merak edilenler arasında yer aldı. 

Mert Fırat, Özge Özacar gibi oyuncuların yeni dizi projelerinin de haberleri çıkması üzerine final sesleri gelmişti. Peki Kefaret dizisi ne zaman bitecek?

Edilinilen bilgiye göre dizi için önce final kararı anılmıştı. Ancak final tarihi uzatılmıştı. Seyirciler tam sevinirken dizinin yeni sezon için hazırlık yapılmadığı öğrenildi. Yani Kefaret dizisi için hala final ihtimali üzerinde duruluyor. 

FİNAL TARİHİ BELİRTİLDİ!

Hem eğlenceli hem aksiyonlu hem de draması ile tam tadında kıvamına gelen Kefaret dizisinin final yapacak olması hayranları bir hayli üzeceğe benziyor. Son bölümlerde üzerindeki dramayı biraz azaltan ve eğlenceli sahneler koyarak karakterleri daha da belli eden Kefaret dizisi ne yazık ki final yapacak.

Son bölümde Sinan'ın vurulması, olayların giderek bitirilmesi dizinin final yapacağının habercisiydi. Dizinin 2. sezon onayı da henüz almaması üzerine Kefaret finalinin hali hazırda son dakika değişikliği olmazsa 4 Temmuz Pazar günü olduğu belirtildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@