Kefaret Final Yapacak Mı? Kefaret Bitiyor Mu? Final Ne Zaman?

Fox Tv'nin sevilen dizisi Kefaret final tarihi belli oldu mu? Kefaret sezon finali mi yapacak?

Dizi Haberleri 06.06.2021 - 22:48 06.06.2021 - 22:49 Ece Sahan

Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur, Mert Fırat gibi isimlerin yer aldığı Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanan Kefaret dizisi finali ne zaman?

Fox Tv'nin sevilen dizisi Kefaret ilgi ile takip edilmeye devam ediliyor. Ancak dizinin hayranları endişeli. Çünkü dizinin finalinin eli kulağında. Peki Kefaret dizisi ne zaman final yapacak.

Kefaret dizisi ilerleyen bölümlerinden sonra oldukça farklı bir imaj çizerek ve içerisine komedi öğeleri yerleştirerek düşen reytingler sonrası dikkatleri yeniden üzerine çekmeyi başardı. Kefaret dizisi için ise finla söylentileri dönse de hala resmi bir açıklama yok. 

Peki Kefaret final olacak mı?

Seyirciler dizilerinin finalinin yaklaştı görüşünde olsa da henüz finale dahi bir resmi açıklama yayınlanmaması diziye dair umutları güçlendirdi. 

Daha önce 28. bölümünde final yapacak denilen Kefaret dizisi final haberlerini yalanlamaya devame ederek 29. bölüme imza atmıştı. Ancak dizi için bir gelecek hala görülmüyor. 

Dizi için seyirciler sezon finali umudunda olsa da dizinin Haziran sonlarında bitmesi bekleniyor. Dizinin gidişatı tüm sorunların hal olduğu yönünde. Yani Kefaret izleyicileri önümüzdeki haftalarda final fragmanına hazır olmalı.

KEFARET KONUSU

Zeynep öğretmenin önce küçük kızı kaçırılarak ardından da en yakın arkadaşı olan komşusu ile kocasının ilişki yaşadığını öğrenmesi ile alt üst olur. Kızını bulmak için yıllarca denemediği yolu bırakmayan Zeynep'e sadece komiser Sinan yardımcı olur. Zeynep yıllar önce kaybolan kızını bulduğunu sandığı bir an beklenmedik olayların başlangıçı olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@