Nurgün Yeşilçay, Yurdarer Okur ve Mert Fırat'ın başrollerinde yer aldığı Kefaret dizisi ne zaman final yapıyor?

Zülfü Livaneli'nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanan Kefaret dizisi final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Sevilen dizinin hayranları ise üzgün.

Yayın günü önce değiştirilen dizi gelecek hafta final yaparak veda edecek. Reytingleri düşen dizi gelecek sezon onayı alamadı ve ekranlara veda ediyor.

Bu akşam 34. bölümü ile ekranlara gelen dizi haftaya 35. bölümü ile ekranlara veda edecek. Final yapacak olan dizinin bitme sebebi ise reytinglerded yaşanan düşüş.

Kızı kaçırılan ve aldatıldığını öğrenen Zeynep'in hikayesi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin hem dram hem aksiyon hem de komedi unsurlarını barındırması keyifli bir seyir sunuyordu. Ancak ne yazık ki reytinglerde yaşanan düşüş diziyi finale götürdü.

Dizinin finalini ilk olarka Nurgül Yeşilçay paylaştığı hikayede duyurdu. Yeşilçay paylaşımında "Sona 1 kala" yazarak dizinin 35. bölümde veda edeceğini açıkladı.

Finalde Neler Olacak?

Dizinin finalinin nasıl olacağı merak konusu oldu. Mutlu sonla bitecek olan dizinin final fragmanını yayınlanır yayınlanmaz paylaşacağız.