Kefaret Zeki öldü mü? Aylardır merakla beklenen kefaret dizisi ilk bölümüyle bu akşam Fox TV ekranlarında olacak. Heyecanına ortak olacak izleyiciler şu sıralar Kefaret dizisi oyuncularının kim olduğunu merakla araştırmaya başladı .

Kefaret Zeki öldü mü? Aylardır merakla beklenen kefaret dizisi ilk bölümüyle bu akşam Fox TV ekranlarında olacak. Heyecanına ortak olacak izleyiciler şu sıralar Kefaret dizisi oyuncularının kim olduğunu merakla araştırmaya başladı . Kefaret Zeki öldü mü? E tabi durum buyken Kefaret Zeki kimdir Kefaret Zeki gerçek adı nedir? Kefaret Zeki öldü mü? Kefaret Zeki hangi dizilerde oynamıştır sorular sorulmaya başladı işte detaylar...

Aslın da Kefaret Zeki karısı Meltem2i çok sevmektedir. Ancak kendisine kurulan bir komplo sonrasında eşini ldatmış gibi gösterilir ve hal bu olunca da eşi Kefaret Zeki'den ayrılır. İntikam alvine sarılan Zeki, kendisini aldatan eşinin sevgilisinin çocuğunu kaçıracaktır. Bu çocuk ise Zeynep'in kızıdır... Gidişata göre Kefaret Zeki iyi iken kötü olan bir adamın intikam alevine şahirlik ettirecek. Kefaret Zeki öldü mü?

Kefaret Zeki kimdir Meltem'in eski kocası Zeki kim ? sorusu dizinin fragmanı yayınlanması sonrasında ve bu akşam ilk bölümünün başlayacağı haberlerinin yayılması ile birlikte dizi hakkında bilgi toplamak işteyen izleyici tarafından merakla araştırılıyor. Şu sıralar kefaret başrol oyuncularından olan Zeki karakteri de dizide yer alacak. Merak uyandıran bir karakter olan zeki kimdir? diye her yerde araştırılmaya başlamış iken adeta bir sokak çocuğu olarak büyüyen Zeki, Meltem'in eski kocası olarak karşımıza çıkmaktadır. Meltem ile mutlu olacağını zanneden kefaret Zeki başına gelecek olaylar sonrasında bambaşka bir insana dönüşecektir. Kefaret Zeki karakteri hakkında daha detaylı bilgiler araştıralım dedik...

Kefaret Zeki deyince Google da karşımıza çıkan isim Tolga Güleç olmaktadır .Tolga Güleç kefaret dizisinde Zeki karakterine Can vermektedir. Fox Tv'nin en çok izlenen dizilerinden olan Kırmızı oda ipek'in babası rolünde konuk oyuncu olarak görmüştük . Adeta İntikam alevi ile kavrulan Zeki dizinin tehlikeli kahramanlarından olmaktadır. Kefaret zeki öldü mü?

Kefaret Zeki gerçek adı nedir


Tolga Güleç ismi ile karşımıza çıkan kefaret Zeki karakteri sonrasında pekte sevilmeyecek bir rolünü canlandıracak olması bu ismi çok merakla araştırılmasına sebep olmuştur. 1981 yılı doğumlu olan Tolga Güle Hataylıdır. Elif  Şar ile evli olan oyuncu işletme bölümü mezunu olmak üzereyken Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümüne geçiş yapmış ve oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Bu zamana kadar bir çok dizi ve filmde yer alan Tolga Güleç en büyük kariyeri Poyraz Karayel dizisinde yapmış iken sonrasında Yüzleşme , Fazilet Hanım ve kızları gibi dizilerde aldığı roller ile adından çok bahsettirmiştir.