Fox TV'nin sevilen dizisi Kefaret son bölümü ile heyecan dorukta seyretti. Kefaret Arzu Öldü mü? Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur, Mert Fırat gibi isimlerin yer aldığı Kefaret dizisinde Arzu vuruldu! Kefaret dizisinde Meltem ve bebeğini kaçı

Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı! Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı!
Fox TV'nin sevilen dizisi Kefaret son bölümü ile heyecan dorukta seyretti. Kefaret Arzu Öldü mü?

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur, Mert Fırat gibi isimlerin yer aldığı Kefaret dizisinde Arzu vuruldu!

Kefaret dizisinde Meltem ve bebeğini kaçıran Arzu, Cansu'yu karşılık Meltem'i ve bebeğini rehin tutar. Ahmet'i arayan ve Cansu'yu getirmesini söyleyen Arzu'ya Ahmet ikisininde umrunda olmadigini söyler.

Zeynep daha fazla dayanamaz ve polisten gizli Arzu'nun attığı adrese tek başına gider. Arzu, Zeynep'i vuracakken Zafer uzaktan nişan alır ve susturucu yerleştirdiği silahla Arzu'yu nişan alır ve Arzu'yu vurur.

MELTEM SUÇU KENDİNİ KURTARAN ZEYNEP'E Mİ ATACAK?

Ancak polis olay yerine geldiğinde silahın Zeynep'in elinde olduğunu görür ve Zeynep'i. Arzu'yu vurduğunu düşünür.

Zafer kaçarken, Meltem ise Arzu'yu Zafer'in vurduğunu bildiği halde Zeynep'i suçlayacak!

SEYİRİC ÇILDIRDI!

Dizideki mantıksızlık seyirciyi çıldırttı. Zeynep polise haber vermeden kızı kaçırtan Meltem'i kurtarmaya gitti. Üzerine silaha elledi. Meltem neden kaçmaya çalıştı bu ayrı saçmalık diye sosyal medyada tepki gördü. Meltem Zafer'in vurduğunu bildiği halde suçu kendini kurtarmaya çalışan Zeynep'e attı.