Akbank, acil kredi ihtiyacı olanlar için önemli bir kampanya başlattı. 40 bin TL krediyi banka şubesine gitmeden SMS ile başvuru yaparak çekebileceksiniz. Kredideki son durum ve dahası haberimizde olacak...

Kefil şartı aramadan kredi vermekte olan Akbank, bu noktada dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Eğer acil kredi ihtiyacınız var ise bankanın fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Güncel faiz oranları üzerinden hesaplı ve bir o kadar da yüksek vadeli kredi çekmek mümkündür. Böylelikle ödeme planınızı kendiniz oluşturarak düşük taksitlerle kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor

Kefil Şartı Aranmıyor!

Kredide kefil şartının aranmadığı belirtildi. Bu nedenle kredinizi çekerken geliriniz, kredi notunuz ve diğer hususlara öncelik verilecek. Güncel olarak bankanın başka hangi kampanyaları sunduğu da merak edilmekte. 40 bin TL kredide başvuru seçeneklerini de paylaşalım.

Akbank 40 bin TL SMS Başvuru

Akbank'ta 40 bin TL ihtiyaç kredisi için SMS ile başvuru yapabileceksiniz. Bu sayede hiçbir sorun yaşamadan kredinizi çekmeniz mümkün. SMS başvurusu için Kredi yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazın ve 4425'e gönderin. Krediniz hızlı bir şekilde değerlendirilecek ve sizi geri dönüş sağlanacaktır. 24 ila 36 aya varan kredi seçenekleri sizleri bekliyor. Güncel kampanyaları yakından takip etmek isterseniz de bu fırsatı kaçırmayın.