Kefilsiz, İpoteksiz, Belgesiz, 5 bin TL, 6 bin TL ve 7 bin TL Kredi Verilecek, 36 Ay Vadeli olacak

Kefilsiz kredi başvurusu yapmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Kefilsiz, ipoteksiz, gelir belgesiz 5 bin TL kredi, 6 bin TL kredi ve 7 Bin TL kredi alabileceksiniz.

Ekonomi 08.06.2021 - 23:41 08.06.2021 - 23:43 Berkay Keskin

3 bankanın ayrı ayrı yaptığı bu kampanyalar son dakika haberi olarak geldi. Bankaların resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapacağınız bu kredi kampanyalarında sadece kimlikle veya bankanın internet bankacılığını kullanarak online olarak kredi başvurusu yapılabilecek. Kredi sonucu uygun olan kişiler, kredilerini hemen kullanabilecekler. 

Kefilsiz alacağınız bu krediler için başvuru şartları da belli oldu. Kredi şartları bankaların kendi politikalarına göre değerlendirilecek. Kredi kullanacak kişinin en az 1 kredi kartı olması yeterlidir. Kredi başvurusu yapacak olan kişi 18 yaşından büyük olması durumunda kredilerini anında alabileceklerdir. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kullanılacak bu kredilerde başvuru yaparak hemen onay alabilmeniz de ayrı bir özelliğidir. 

Kefilsiz Denizbank Kredisi

Kefilsiz Denizbank kredisi başvurusu SMS ile yapılıyor. 7 bin TL'ye kadar bu banka anında onay verecek. Kredi sonucu uygun olan kişiler sadece yanlarına kimlikleri ile giderek onay alabileceklerdir. Kredi kullanmak isteyenler, Kefilsiz Denizbank kredisi için SMS atabilirler. SMS atmak için Kredim yazın boşluk bırakın TC KİMLİK NUMARANIZI yazarak 3280'e gönderin. Kredi başvurusu bu şekilde yapılıyor. 3 dakika içinde sizlere sonuç gelecektir. Kredi sonucu uygun olanlar, kredilerini ayrıca internet bankacılığından da alabileceklerdir. 

Akbank 5 bin TL Kredi Verecek 

Akbank'ta kefilsiz, şartsız kredi kampanyasına başladı. Banka hızlı ve anında onay veriyor. Kredilerde sizlere başvuru yapma imkanını SMS ile ve Akbank Direkt ile yaptırıyor. Kredi sonucu uygun olanlar, kredilerini hemen alabileceklerdir. Akbank Direkt uygulamasını kullanmanız için bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu şekilde banka sizlere onay verirse, hemen krediniz hesabınıza yatacaktır. 

Akbank ayrıca SMS ile de ne kadar kredi alacağınızı gösteriyor. Kredi yazın boşluk bırakın TC KİMLİK numaranızı da yazarak 4425 numarasına gönderin. Akbank bu şekilde kefilsiz 5 bin TL için başvuru alacaktır. Kredi onayı almanız ile birlikte 5 bin TL kredi için banka sizlere hemen sonuç verecektir. 

6 bin TL Kredi TEB'te

6 bin TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredinizi hemen TEB Bankası üzerinden kullanın. Kredi sonucu uygun olan kişiler, anında sonuç verecektir. 6 bin TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler, Kredi kullanım esnasında banka hesapları varsa, internet bankacılığı üzerinden işlem yapabileceklerdir. Kredi ayrıca SMS atılarak da alınacak. 6.000 TL ve 36 ay vadeli kredi başvurusu için SMS atacaksanız, TC kimlik numaranızı 4466 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Mesaj gönderdikten 5 dakika sonra sizlere kredi sonucu gelecektir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@