İhtiyaç kredisi ve faiz oranları her dönemde olduğu gibi yoğun ilgi görmeyi sürdürüyor.

Kredi çekmeyi düşünenler 3 bankanın peş peşe duyurduğu 3 ay ertelemeli kredi fırsatı hakkında bilgileri öğrenerek banka şubelerine gidecek. Yazılı olarak yapılan açıklamaların ardından kredi kampanyasına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Editörlerimiz bankaların sunduğu şartları sizler için derledi.

Kefilsiz koşulsuz 100.000 TL ertelemeli krediyi 4 banka peş peşe duyurdu!  (2)

Kefilsiz koşulsuz 100.000 TL ertelemeli krediyi 3 banka peş peşe duyurdu. 2020 yılında en çok tercih edilen kredi kampanyaları bankaların 3 ay ertelemeli olarak sunduğu kampanyalardı. Milyonlarca kişi bu kredilere başvurmuş ve parasını çekmişti. Öte yandan bazı bankalar bu sisteme devam ederken 3 bankadan ardı ardına açıklamalar geldi. Açıklama yapan bankalar içerisinde Yapı Kredi, Akbank, Vakıfbank ve TEB bulunuyor. Sitemizin editörleri ise tüm bilgileri sizler için kapsamlıca derledi.

AKBANK

50.000 TL 36 ay fırsatını ilk pakette sunan banka 50.000-100.000 TL arası için 24 ay vade imkanı sundu. 100 bin TL için bu vade tutarı 12 ay oluyor.

YAPI KREDİ

Yapı Kredi bankası tarafından yapılan yazılı açıklamada 3 aya varan ertelemeli kredi imkanı duyuruldu.

Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK! Akbank 200 bin TL ödeme hazırladı! TC kimlik numarasına göre bu ay sonuna kadar ÖDENECEK!

VAKIFBANK

Vakıfbank'ın yaptığı son açıklamada 36 ay vade imkanı sunulurken cazip ödeme miktarları ve vade sayısı bilgisine de yer verildi.

TEB

TEB 200.000 TL'ye kadar 1,64 faiz oranından başlayan imkanları kapsamlıca açıkladı. İşlemleri tek tıkla yapabileceğiniz detayına da yer verildi.