Kefilsiz Şartsız Anında 20 Bin TL Hesaplara Yatırılıyor! Gelir Şartına Gerek Yok

Son dönemlerde çoğalan nakit ihtiyaçları, ev mutfak masrafları ve okul giderleri sonrası vatandaşlar oldukça zorluk yaşıyor.

Ekonomi 14.11.2021 - 14:50 14.11.2021 - 14:50 Berkay Keskin

O bankalar ev hanımı ve öğrencilere hiçbir düzenli geliri olmayan vatandaşlara kredi, kredi kartı imkanı sunuyor. Peki hangi bankalar kredi veriyor? Kredi koşulları neler? Detaylar haberimizde sizlerle...

Bankalar müşterilerine kredi kullandırırken ya da kredi kartı verirken öncelikli olarak düzenli bir gelire sahip olma koşulunu arıyor. Son dönemde çoğalan enflasyon baskısı ve pahalılaşan hayat koşulları sebebiyle okul ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan öğrenciler ve ev mutfak harcamaları hususunda sorun yaşayan aileler ve ev hanımları da kredi kartlarına yoğun ilgi göstermeye başladı. Vatandaşlar kredilere yönelik ayrıntıları merak ediyor.

Akbank Öğrenciye Kredi Fırsatı

Akbank, öğrencilere kredi kartı sunan bankalar içerisinde yerini alıyor. 18 yaşını tamamlayan vatandaşlar, düzenli geliri bulunmamalarına karşın Akbank D-Şarj Bonus kredi kartlarını kullandırabiliyor. Akbank D-Şarj Kredi kartı ile öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Aynı zamanda bu kartta bonus biriktirme ve pek çok avantajdan faydalanma fırsatı mevcut. 

6 Ay boyunca her ay 200 TL harcama sözünde bulunan Akbank müşterisi öğrenciler, bu kart ile 20 TL değerinde ki bonustan yararlanabilecekler. Aynı zamanda anlaşmalı kafe ve restoranlarda indirim hakkı da mevcut. DSARJ yazarak bir boşlukta T.C. Kimlik numaranızı yazarak 3280'e kısa mesaj göndererek Akbank öğrenci kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank resmi internet adresi üzerinden ayrıntılı bilgiyi müşterilerine paylaştı.

Garanti Bonus Genç Kart Ayrıntıları

Akbank ile Garanti BBVA öğrencileri hiç bir koşulda unutmuyor ve 18-25 yaş aralığında bulunan öğrencilere Bonus Genç Kart fırsatını sunuyor. GENC yazarak boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı yazmanız ve 3340'a kısa mesaj göndermeniz başvuru için yeterli olacaktır. Kafe ve restoranlarda gerçekleştirilecek harcamalarda 40 TL'ye kadar indirim fırsatı sunan Garanti BBVA Bonus Genç Kart, 40 TL ve üzeri Steam harcamalarında 30 TL bonus puan kazandırıyor.

ING Bonus Kart Nasıl Alınır?

ING bankası 18 yaşından büyük olan ve 4 senelik fakültelerde öğrenim gören öğrencilere özel olarak ING bonus kart fırsatını sundu. ING Bank'ın resmi internet adresi üzerinden kolay bir şekilde başvuru yaparak ING Bonus kart fırsatlarından ve pek çok indirim kampanyalarından anında yararlanabilirsiniz. Tüm harcamalarınızda bonus puan kazanma fırsatı sunan banka, öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@