Kefilsiz, şartsız, bordrosuz 50.000 TL veriliyor! Ev hanımlarına özel düşük faizli kredi imkanı başladı. Sigortasız çalışanlar ya da gelir belgesi bulunmayanlar bankalardan kredi alamıyordu. Önceki senelerde kredi verebilmek için bordro isteyen bankalar bu kurallarını değiştirdi. Artık birçok banka özellikle ev hanımları için özel kredi imkanı sağlıyor. Bireysel ihtiyaç kredisi limiti 50 bin TL'ye kadar yükseliyor. Üstelikte kefilsiz şartsız gelir belgesiz olarak kredi veriliyor. Peki ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileri? Gelir belgesiz kredi veren bankalar ve koşulları haberimizde...

Bankalardan ev hanımlarına ve gelir belgesi olmayanlara özel kredi duyurusu geldi. Hemen başvuru yapanların hesabına üst limiti 50.000 TL olan kredi anında yatıyor. Birçok kişi sigortasız çalıştığı için ya da herhangi bir geliri bulunmadığı için kredi kullanamayacağını düşünüyor. Aslında geçtiğimiz yıllarda bankalarda gelir belgesi olmayanlara Kredi vermiyordu. Yeni başlatılan kampanya ile birlikte artık kefilsiz şartsız gelirsiz kredi kullanmak mümkün hale geldi. Özellikle ev hanımları bankaların istediği diğer koşulları taşımaları halinde gelir belgesi olmasa bile kredi başvurusu yapabilecek. Peki gelir belgesi olmayana kredi veren bankalar hangileri? ev hanımlarına kredi veren bankalar ve faiz oranları haberimizde…

kefilsiz-sartsiz-bordrosuz-50000-tl-veriliyor-ev-hanimlarina-ozel-dusuk-faizli-kredi-imkani-basl-1

EV HANIMLARINA GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR

Bankalar ev hanımlarına özel kampanyalar kapsamında kredi imkanı sağlamaktadır. Bunun dışında gelir belgesi ibraz etmeyenlere Kredi verilmesi mümkün değildir. Şu anda ev hanımlarına kredi sağlayan bankalar arasında Enpara.com ve Akbank bulunuyor. Bu bankalar ev hanımlarına 50.000 TL'ye kadar üst limitli Kredi imkanı sağlıyor. Sadece özel koşullar dahilinde bu krediler veriliyor. Ekstra bir kampanya olarak başlatılan ev hanımlarına kredi kampanyasında faiz oranları da oldukça düşük. Acil nakit paraya ihtiyacı olan ve bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bu kampanyadan faydalanabiliyor. 36 aya varan vade seçenekleri ile sağlanan kredi imkanından faydalanmak için bankalara müracaat etmek gerekiyor.

kefilsiz-sartsiz-bordrosuz-50000-tl-veriliyor-ev-hanimlarina-ozel-dusuk-faizli-kredi-imkani-basl-2

BELGESİZ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Gelir belgesiz kredi veren bankalar da elbette birtakım başvuru şartları doğrultusunda kredi imkanı sağlıyor. Başvuru yapacak kişiler de bankaların aradığı şartlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olmaması, bankalarla Herhangi bir sorun yaşamıyor olması, kredi notunun yüksek olması gibi genel şartlar oluyor. Bu şartları taşıyan kişiler herhangi bir kefir ya da gelir belgesi göstermeden yukarıda bahsettiğimiz bankalara başvuru yaparak kredi kullanma imkanı buluyor.

kefilsiz-sartsiz-bordrosuz-50000-tl-veriliyor-ev-hanimlarina-ozel-dusuk-faizli-kredi-imkani-basl-3

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak isteyenler bankaların şubeleri üzerinden ya da internet üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Seçtiğiniz bankanın mobil bankacılık ya da internet bankacılığı hizmetleri aracılığıyla online başvuru işlemlerinizi tamamlayabilir ya da en yakın şubeye giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca ev hanımlarına kredi veren bankalar telefon bankacılığı aracılığı ile de kredileri konusunda detaylı bilgileri paylaşmaktadır.