Kefilsiz ve gelir belgesiz kimlikle 15.000 TL ihtiyaç kredisi verilecek

Kefilsiz ve gelir belgesiz 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Kredi kampanya detayları haberimizde...

Ekonomi 08.11.2021 - 22:27 08.11.2021 - 22:27 Vural Pars

Kefilsiz ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişileri 15 bin TL'ye kadar kredi onayı verileceği haberi son dakika olarak duyuruldu. Kefil istemeden ve gelir belgesi istemeden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız 15 bin TL'ye kadar Finansbank ve Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapabilir kredi onayı almanız ile hemen aynı gün içinde bankalardan kredi kullanabilirsiniz. 

15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler kefilsiz gelir belgesiz olarak kredi onayı almak istiyorlarsa banka kredi politikalarına uygun müşteri olması ve kredi notu 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Qnb Finansbank ve Denizbank üzerinden yapılan bu kampanya gelir belgesiz kefilsiz olarak sizlere İhtiyaç Kredisi olarak sunulacaktır. 

Qnb Finansbank kredi başvurusu nasıl yapılır? 

Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj olarak gönderebilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek burada ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak kredi kullanabilir. Qnb Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapan ve onay alan müşteriler en yakın banka şubesine giderek kredi onayı alarak Kredi kullanımı gerçekleştirebiliyor. Qnb Finansbank üzerinden ayrıca mobil uygulama üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmeniz mümkündür.

s2

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu gelir belgesiz nasıl alınır?

Denizbank üzerinden de finansbank'ta olduğu gibi SMS atarak hemen ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz. Banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler SMS atmak istiyorsa kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı 3280 numarasına gönderebilir. 5 dakika içerisinde kredi sonucu gelecek ve onaylanan kredi ne kadar olduğu hakkında bilgiler sizlere verilecek.

Denizbank mobil uygulaması kullanan kişilerde mobil uygulama üzerinden istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabiliyor. Denizbank her bir uygulamasını kullanabilmeniz için banka üzerinden internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı şifresi ile birlikte Denizbank mobil uygulamasına girerek kredi başvurusu yapabilir onaylanan kredi için banka şubelerine gitmeden hemen olay alabilirsiniz. Denizbank 15.000 TL kredi derdi 36 ay vadeye kadar işlem yaparken ilk taksit ödemesi ile de 3 ay ertelemeli olarak sizlere ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@