Muğla’nın Fethiye ilçesinde 2018 yılında, eşi Hakan Aysal ile birlikte gittiği Kelebekler Vadisi’nde kayalıklardan düşerek hayatını kaybeden Semra Aysal’ın son görüntüleri ortaya çıktı. Başka bir turist tarafından çekilen görüntülerde, kaydı yapan kişi S

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 2018 yılında, eşi Hakan Aysal ile birlikte gittiği Kelebekler Vadisi’nde kayalıklardan düşerek hayatını kaybeden Semra Aysal’ın son görüntüleri ortaya çıktı. Başka bir turist tarafından çekilen görüntülerde, kaydı yapan kişi Semra Aysal’ın zorla götürüldüğünü fark ederek, “Bu adam ya kadını aşağıya atacak ya da kadın adamı aşağıya atacak” dediği görüntülere yansıdı.

Mavi Kart ile Almanya'da Çalışmak İsteyenlere Duyuru! 2024'e Almanya'da Girebilirsiniz! Mavi Kart ile Almanya'da Çalışmak İsteyenlere Duyuru! 2024'e Almanya'da Girebilirsiniz!


Olayı TV’de gördü, aileye ulaştı


Cep telefonuyla kayıt yapan kişi, görüntüleri çektikten sonra bilgisayarına aktardı. Semra Aysal’ın abisi olan Naim Yolcu’yu bir programda gördükten sonra kendisine ulaşan kişi, görüntüleri teslim etti. Yolcu, açıklamasında “Bu olay basına yansıdıktan sonra birçok insan sosyal medya platformlarından yorumlar yazıyor. Olay anında orada olan da varmış. Aralarından bize tanıklık etmek için ulaşanlar oldu, sağ olsunlar. Bilgileri de paylaştılar bizimle. Olayı gören başka kişiler de varmış. Daha sonraki yaşantısında ev kiraladığı ve eve başka kişiler ile girip çıktığı öğrenilince evden çıkarıldığı şeklinde yorumlar yapılmış. Bu yorumu yazan kişiye ulaşmaya çalıştık, fakat ulaşamadık. Bu konu için de bize ulaşırsa yorumu yazan memnun oluruz. Bu konu ile alakalı elinde fotoğraf veya bilgisi olan varsa da bize ulaşmalarını rica ediyorum. Zaten sosyal medyada da gözüküyor. İsmimiz ve soy ismimiz belli. Bize ulaşırlarsa memnun oluruz” demişti.İşte o görüntüler


https://www.youtube.com/watch?v=PskTw_BzTl0

Karısı öldükten sonra sigortadan para istedi, Türkiye’yi gezdi


Hakan Aysal, eşinin kayalıklardan düşmesinin ardından olayla ilgili ilk olarak eşinin düştüğünü söylemişti. Olay uzun bir süre kamuoyunda bu şekilde bilindi. Ancak ilerleyen süreçte, Aysal’ın 2 gün sonra eşinin verasetini alması, sigorta şirketine giderek para istemesi ve Türkiye’yi gezmeye başlaması, akıllara soru işaretleri getirmişti. Semra Aysal’ın ailesinin avukatı, konuyla ilgili “Bu olayın basına yansımasıyla beraber Hakan Aysal’la ilgili hem araştırma sonucu hem de sosyal medya üzerinden tarafımıza birçok bilgi akışı sağlandı. Bunlardan bir tanesi eşinin vefatından yaklaşık 1 ay sonrasında Hakan Aysal’ın kendi normal düzenine dönmüş olarak hayatına devam etmesiydi. Bu aşamadan sonra birçok tatile çıkmış. Neredeyse tüm Türkiye’yi gezmiş. Hem 7 aylık hamile olan eşi ve çocuğu ölmüş bir kişiden 1 ay içerisinde bu kadar rahat bir şekilde normal düzenine dönmüş olması tabi ki bizde bir şüphe uyandırıyor. Müvekkillerim yaklaşık 2,5 sene kadar sessizce soruşturmanın bitmesini beklediler. Hiçbir şekilde olayları abartmadılar. Sadece adaletin tecelli etmesini beklediler. Bu aşamadan sonra da bekledikleri budur. Biz yargıya ve mahkemelerimize güveniyoruz. Ailemizin de yanındayız, çok yakın bir şekilde takip ediyoruz olayları. İnşallah en kısa sürece adalet tecelli edecektir” dedi.