Kenan Doğulu Yangın Sonrası Yapılacak Otellerden Gelen Teklifleri Kabul Etmeyeceğini Açıkladı!

Kenan Doğulu yaptığı açıklama ile alkış aldı! Doğulu yangın sonrası yanan yerlere otel yaptırıldığı takdirde o otellerden teklif gelirse kabul etmeyeceğini açıkladı!

Magazin 03.08.2021 - 13:16 03.08.2021 - 13:27 Ece Sahan

Ünlü sanatçılar yangınlara daire tepki koyması sürdürüyor!

Türkiye cayır cayır yanıyor! Türkiye tüm doğasını kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Bodrum, Marmaris, Manavgat, Adana, Mersin, Isparta..

Türkiye'de yangınlar yerleşim yerlerine kadar ilerledi. Ormanlarımız, ağaçlarımız yanarken, neler olduğunu anlamlandıramayan masum orman ve sokak hayvanları yangında diri diri yanarak can verirken yetkililer ise duruma müdahale etmedikleri gibi yaptıkları açıklamalarla pes dedirtti!

Ünlü isimler ve insanlar kendi imkanları ile dünyaya seslenerek yardım talep ederken Kenan Doğulu'dan yangından sonrası ise önemli açıklamalar geldi.

Kenan Doğulu yaptığı açıklamayla alkış aldı. Başarılı şarkcı Kenan Doğulu yaptığı açıkalamada yanan bölgelere otel yapılması halinde o otellerde yer almayacağını söyledi.

Yangından sonrası için en büyük korkumuz yanan hayvanların diri diri yandığı denize sıfır alanlarda yapılacak olan aç gözlü doğayı katleden oteller ve TOKİ evleri!

Kenan Doğulu yaptığı açıklamada doğa yangını sonrası inşa edilen herhangi bir yerde sahne almadığını, ülkemizin birçok yerinde meydana gelen yangınların ardından da bundan sonra da inşa edilecek olan alanlarda sahne almayacağını açıkladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@